Lietuvoje

2014.05.09 11:34

Vilniuje viešintis G. Kasparovas kritikuoja V. Putiną

Jovita Sukackaitė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt2014.05.09 11:34

Vilniuje viešintis šachmatų didmestris, Rusijos opozicijos aktyvistas Garis Kasparovas kritikuoja prezidentą Vladimirą Putiną dėl agresyvių veiksmų Ukrainoje.

Vilniuje viešintis šachmatų didmestris, Rusijos opozicijos aktyvistas Garis Kasparovas kritikuoja prezidentą Vladimirą Putiną dėl agresyvių veiksmų Ukrainoje.

Rusijos prezidentą pavadinęs diktatoriumi, G. Kasparovas ragina stabdyti V. Putiną, kitaip pasaulio, o pirmiausia Baltijos šalių, laukia liūdnas likimas. Pasak Rusijos opozicijos atstovo, Vakarų sankcijos jau verčia V. Putiną švelninti toną, tačiau tik laikas parodys, ar jis neapsimetinėja.

„Reikia palaukti pora dienų ir išaiškės, kas slėpėsi už šių Putino žodžių: „Taikos palaikymo misijos“. Tikiuosi, kad nieko baisaus nenutiks, bet manau, kad jie gali padaryti bet ką, nes jei Putinas pasakė, kad rinkimai Ukrainoje juda teisinga linkme, tai gali reikšti bet ką – tai gali reikšti, kad juda teisinga linkme Ukrainos naudai, bet Putinas padarys viską, kad šis žingsnis nebūtų žengtas“, – sako G. Kasparovas.

Penktadienį su Lietuvoje viešinčiu G. Kasparovu susitiks Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos nariai. Per susitikimą ketinama aptarti šachmatų plėtros perspektyvas bei galimybes Lietuvoje. Sevčias taip pat dalyvaus susitikime „Šachmatai už laisvę“. Didmeistris prie simultano lentos susikaus su aštuoniais jaunaisiais Lietuvos šachmatininkais.

Naujausi

Algirdas Paleckis
6

Lietuvoje

2019.10.16 06:39

Prokuratūra prašo pratęsti suėmimą šnipinėjimu įtariamam Paleckiui dar trims mėnesiams įtariamojo tėvas nerimauja dėl sūnaus sveikatos

6
Seime – mūšis dėl Seimo pirmininko posto
48

Lietuvoje

2019.10.16 06:35

Politologas: balsuota ne už Pranckietį, o parodytos Karbauskiui jo įtakos ribos Vilpišauskas: Seimo pirmininko istorijoje taškas dar nepadėtas

48
Seime išspręstas Viktoro Pranckiečio klausimas – valdantieji lieka nieko nepešę
11

Lietuvoje

2019.10.15 20:02

Pranckietis: valdantieji parodė, kad yra mažuma ironizavo, kad Karbauskis „laimėjo“ dar vienus rinkimus

11
Seime mūšis dėl Seimo pirmininko posto
16

Lietuvoje

2019.10.15 19:36

Valdančiųjų planas sužlugo – Pranckietis toliau vadovaus Seimui balsavo vos 11 parlamentarų

16