Lietuvoje

2015.09.08 13:45

V. Adamkus: tokios rinkiminės kampanijos nemačiau niekur pasaulyje

ELTA2015.09.08 13:45

Prezidentas Valdas Adamkus nesako, už ką balsuos per Lietuvos Prezidento rinkimus, tačiau neslepia nusivylimo rinkimų kampanija.

Prezidentas Valdas Adamkus nesako, už ką balsuos per Lietuvos Prezidento rinkimus, tačiau neslepia nusivylimo rinkimų kampanija.

„Už jokį kandidatą aš nepasisakau dabar, tegul Lietuvos žmonės nusprendžia. Aš pats dalyvausiu rinkimuose, bet, už ką balsuosiu, nesakau“, – antradienį žurnalistams Seime sakė V. Adamkus.

Prezidentas taip pat sakė, kad buvo sunku pasirinkti, už ką balsuoti. „Labai sunkiai, atvirai pasakysiu“, – į klausimą, ar sunku buvo apsispręsti, už ką balsuoti, atsakė V. Adamkus.

V. Adamkus neslėpė nusivylimo rinkimų kampanija. „Man šita rinkimų kampanija atrodo neegzistuojanti. Aš tokios rinkiminės kampanijos niekur pasaulyje nemačiau. Pasižiūrėkime į miestą Europos rinkimuose: visi stulpai, visi namai, visi langai apkabinti reklaminiais šūkiais, save pristatant žmonėms, balsuokite už mane. Praeikime pro Vilnių ar pro kitą miestą, vieną ar du plakatus vienur kitur pamatysite. Atvirai pasakysiu, kad esu nusivylęs ir vadinamaisiais mūsų debatais“, – sakė V. Adamkus.

Jis suabejojo, ar tai yra debatai. „Tai savotiškas informacijos perteikimas, kurį Lietuva gauna per spaudą, televiziją“, – teigė V. Adamkus.

Pasak jo, nė vienas kandidatas nepasako, kas yra blogai ir ką jis darytų gerai. „Ar girdėjote tą? Niekas Lietuvoje to negirdėjo. Taip kad apie debatus nekalbėkime“, – sakė V. Adamkus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt