Lietuvoje

2014.05.03 10:17

Su šiltesniais orais atsisveikiname ilgesniam laikui

LRT RADIJAS, LRT.lt2014.05.03 10:17

Vėsūs orai išliks ne tik savaitgalį, bet ir kitą savaitę. Be to, nuo ateinančios savaitės kasdien sulauksime ir lietaus.

Vėsūs orai išliks ne tik savaitgalį, bet ir kitą savaitę. Be to, nuo ateinančios savaitės kasdien sulauksime ir lietaus.

Šeštadienio dieną, pasak sinoptikės Margaritos Kirkliauskaitės, giedra nebus, bet tarp debesų dažniau negu penktadienį pasirodys saulė. Vyraus sausi ir ramūs orai. Temperatūra aukščiau 8–12 laipsnių nekils.

„Sekmadienio naktis – taip pat su šalnomis daugelyje rajonų, tik vėsiausia jau turėtų būti pietryčiuose ir rytuose. Šiaurės vakariniuose rajonuose jau padaugės debesų ir ten bus šilčiau. Vėjas išliks silpnas, o kritulių tikimybė sekmadienio naktį bus dar nedidelė. Trumpas lietus užsuks sekmadienio dieną ir iki vakaro greičiausiai spės palynoti tik vakariniuose rajonuose. Temperatūra įdienojus turėtų kilti iki 9–14 laipsnių“, – teigė M. Kirkliauskaitė.

Kitos savaitės pradžioje, anot sinoptikės, bus kiek daugiau lietaus: „Jis užsuks pas mus kasdien ir dažniausiai apsilankys didesnėje šalies dalyje. Naktys bus šiltesnės. Šalnų tikimybė išlieka jau tik kai kuriuose rajonuose.  Šalnos – iki 2–3 laipsnių šalčio. O dienomis, kadangi bus gana debesuota, šils iki 8–12 laipsnių šilumos.“ 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.