Naujienų srautas

Lietuvoje2014.05.01 21:05

Konservatoriai vėl bando prisivilioti M. Dargužaitę

BNS 2014.05.01 21:05

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) laukia buvusios viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovės Mildos Dargužaitės sprendimo dėl dalyvavimo savivaldos rinkimuose Vilniuje.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) laukia buvusios viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovės Mildos Dargužaitės sprendimo dėl dalyvavimo savivaldos rinkimuose Vilniuje.

„Artimiausiu metu (laukia atsakymo – BNS), mes labai lauktume jos įsijungimo į komandą Vilniuje (...). Mes ją kviečiame į Vilniaus lyderius“, – ketvirtadienį BNS sakė TS-LKD Vilniaus sueigos vadovas, Seimo narys Mantas Adomėnas.

Jo teigimu, jeigu sutiktų su partija dalyvauti savivaldos rinkimuose, M.Dargužaitė neprivalėtų tapti TS-LKD nare.

„Manau, kad iš tikrųjų mūsų vienas iš tikslų yra atsiverti visuomenei. Čia kalbama ne apie jos stojimą į partiją, Mūsų tikslas – kad mūsų gretos taptų atviros visuomenei, ekspertams, profesionalams. Tokių talentų – finansinių, vadybinių, kaip Milda Dargužaitė – reikia, kad būtų galima įgyvendinti pozityviąją Vilniaus viziją, kurti kitos kokybės gyvenimą Lietuvos sostinėje“, – kalbėjo M. Adomėnas.

M. Dargužaitė ketvirtadienį dalyvavo TS-LKD suvažiavime Vilniuje. Tačiau ji sakė dar nepriėmusi galutinio sprendimo dėl politinės karjeros. Anksčiau ji buvo pranešusi, kad sulaukė darbo pasiūlymo Kanadoje.

Dvejus metus vadovavusi užsienio investicijas skatinančiai agentūrai „Investuok Lietuvoje“, jos generalinė direktorė M. Dargužaitė vasario pabaigoje pasitraukė iš pareigų. Ji tvirtino, kad išsiskyrė jos požiūriai su dabartine Vyriausybe.

Niujorke banke dirbusi M. Dargužaitė į Lietuvą grižo TS-LKD pirmininko, ekspremjero Andriaus Kubiliaus kvietimu.

M. Dargužaitė 2011-ųjų birželį tapo buvusio ūkio ministro Rimanto Žyliaus patarėja – ji kuravo valstybės valdomų įmonių efektyvumo didinimo, rizikos kapitalo ir finansų inžinerijos sritis, taip pat patarė ekonomikos ir finansų klausimais. Iki tol ji dirbo viceprezidente JAV investicijų banke „Goldman Sachs“.

Savivaldos rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų pradžioje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi