Naujienų srautas

Lietuvoje2014.05.01 11:51

Pradėjo ieškoti pamainos girtam įkliuvusiam pareigūnui

BNS 2014.05.01 11:51

Policijos departamentas ieško naujo Kriminalinės policijos biuro vadovo. Šią savaitę paskelbtas konkursas šioms pareigoms eiti.

Policijos departamentas ieško naujo Kriminalinės policijos biuro vadovo. Šią savaitę paskelbtas konkursas šioms pareigoms eiti.

Pagal konkurso sąlygas reikalaujama, kad kandidatai turėtų aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimą, ne trumpiau kaip dešimt metų būtų tarnavę vidaus reikalų sistemoje ir turėtų ne mažesnę kaip trejų metų vadovavimo teisėsaugos institucijose patirtį.

Taip pat naujasis Kriminalinės policijos biuro vadovas privalo mokėti anglų, vokiečių arba prancūzų kalbą pradedančiojo vartotojo lygiu. Jis turi turėti organizacinių, planavimo, koordinavimo, informacijos apibendrinimo, analitinio vertinimo ir prognozavimo gebėjimų, atitikti sveikatos būklės reikalavimus asmenims, pretenduojantiems į vidaus tarnybą.

Be to, konkurso sąlygose nurodyta, kad atrinkti pretendentai, prieš paskiriant juos į pareigas, turės gauti leidimą dirbti ar susipažinti su atitinkamos kategorijos (slaptumo žymos) įslaptinta informacija.

Atrankoje gali dalyvauti aukštesnių pareigų siekiantys, žemesnes pareigas einantys tos pačios ar kitos vidaus reikalų įstaigos pareigūnai.

Dokumentai dalyvauti konkurse bus priimami 14 kalendorinių dienų.

Kriminalinės policijos biuras vadovo neturi nuo balandžio pradžios, kai iš šių pareigų buvo atleistas Algirdas Matonis. Jis posto neteko už pareigūno vardo pažeminimą.

A. Matonis kovo 22 dieną įkliuvo neblaivus prie tarnybinio automobilio vairo. Pareigūnui medicinos įstaigoje nustatytas 1,71 promilės girtumas. Tuo metu kovo 26 dienos medicininės apžiūros neblaivumui nustatyti aktas patvirtina, kad A. Matonio kraujyje rasta 2,19 promilės alkoholio.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi