Lietuvoje

2014.04.30 19:37

Prezidentė ragino kiekvieną atrasti sau galimybių ES

ELTA2014.04.30 19:37

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, iškilmingame koncerte „ESame“ sveikindama Lietuvos žmones mūsų šalies narystės Europos Sąjungoje dešimtmečio proga, paragino kiekvieną atrasti galimybių šioje Bendrijoje.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, iškilmingame koncerte „ESame“ sveikindama Lietuvos žmones mūsų šalies narystės Europos Sąjungoje dešimtmečio proga, paragino kiekvieną atrasti galimybių šioje Bendrijoje.

„Mes visi puikiai žinome, ką reiškia būti tikrais laisvais europiečiais – laisvai ir saugiai kurti savo gyvenimą ir savo valstybę, keliauti, mokytis, dirbti, dalintis patirtimi. Lietuva Europos Sąjungoje labai sustiprėjo ir užtikrintai eina laisvos, demokratiškos, žmogaus teises gerbiančios valstybės keliu. Didžiuokimės savo šalimi. Visi kartu toliau kurkime modernią europietišką valstybę. Europos Sąjunga – tai galimybių bendrija. Atraskime jų kuo daugiau – kiekvienas sau ir Lietuvai“, – sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, šiandien visi esame liudininkai, koks teisingas buvo prieš dešimtmetį Lietuvos priimtas sprendimas stoti į Europos Sąjungą.

Prezidentė pabrėžė, kad per šiuos 10 metų Lietuvos vardas jau ne kartą skambėjo tarp Europos geriausiųjų ekonomikos, sporto, inovacijų, investicijų ir kitose srityse.

Valstybės vadovė visus paragino ir toliau kurti modernią europietišką valstybę. Nuo kiekvieno iš mūsų sėkmės priklauso ir Lietuvos, ir visos Europos Sąjungos sėkmė.

Koncerte – Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras, saksofonistas Vytautas Labutis, dainininkai Joana Gedmintaitė, Kostas Smoriginas jaunesnysis, Laima Jonutytė, Tomas Povilionis, Evelina Sašenko, Česlovas Gabalis ir Povilas Meškėla.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05