Lietuvoje

2014.04.25 11:52

Akcijoje „Darom“ dalyvauja daugiau nei 90 proc. savivaldybių

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2014.04.25 11:52

Šeštadienį 90 procentų Lietuvos savivaldybių vėl tvarkys aplinką jau septintojoje akcijoje „Darom“.

Šeštadienį 90 procentų Lietuvos savivaldybių vėl tvarkys aplinką jau septintojoje akcijoje „Darom“.

Siekdami išvengti nesusipratimų, organizatoriai primena, kad akcijoje dalyvauja tik tos savivaldybės, kurios aplinką švarinti ketina šį šeštadienį. Pasirinkusios kitą dieną savivaldybės registruojamos kaip „NeDarom“ zonos.

Organizatoriai tikina, kad per septynerius metus sukaupė patirties, todėl siekdami sklandumo pradėjo ir naują iniciatyvą – „Darom“ patrulius. Prižiūrėtojai stebės, ar neatsiranda siekiančių pasinaudoti iniciatyva ir atsikratyti asmeninių atliekų, kad į tvarkymo taškus nebūtų vežamos šiukšlės iš kitų vietų ir privačių teritorijų. „Darom“ patruliai darbuosis ne tik šeštadienį, bet ir dar dvi savaites po akcijos.

Tvarkymo taškus galima rasti tinklalapyje mesdarom.lt, o neradusiems norimos teritorijos organizatoriai pataria pasirinkti artimiausią kitą, nes tik iš nurodytų taškų atliekos bus išgabenamos. Taip pat primenama, kad visiems bus dalijami maišai, tačiau pirštinėmis raginama pasirūpinti patiems. Po aplinkos švarinimo visoje šalyje bus rengiamos ir iškylos gamtoje.

Vilniečiai prie „Darom“ kviečiami prisijungti 45 sostinės vietose, o surinktos šiukšlės bus išvežtos tą pačią dieną. Savivaldybė primena, kad rengiant talką papildomose vietose, gyventojai šiukšlių surinkimu ir išvežimu turi pasirūpinti patys. 

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05