Lietuvoje

2015.09.08 13:45

V. Gapšys perrinktas Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnu

BNS2015.09.08 13:45

Valdančiajai koalicijos priklausančios Darbo partijos seniūnu ketvirtadienį perrinktas Vytautas Gapšys.

Valdančiajai koalicijos priklausančios Darbo partijos seniūnu ketvirtadienį perrinktas Vytautas Gapšys.

Seniūnu jis perrinktas be konkurencijos, daugiau kandidatų į šį postą nebuvo. Už V. Gapšio kandidatūrą balsavo dauguma frakcijos narių, vienas susilaikė.

V. Gapšys teigė pats inicijavęs pasitikėjimo pasitikrinimą, kad galėtų įgyvendinti numatytus darbus.

„Tai demokratiška procedūra, kur tu vadovauji svarbiam politiniam dariniui. Yra frakcijos nariai su savo nuomonėmis, su nuomone, kaip turi dirbti frakcija. Aš turiu aiškų įsivaizdavimą, kaip frakcija turi dirbti, todėl paprašiau, kad pasitikrinu pasitikėjimą, ar tie darbai ateityje sulauks pritarimo, ir jį gavau“, – po frakcijos posėdžio žurnalistams sakė „darbietis“.

Jis neigė, kad anksčiau iš frakcijos kolegų sulaukė priekaištų dėl vadovavimo stiliaus, priimamų vienasmenių sprendimų.

„Oponentų nebuvo, tačiau buvo įvairių pastabų, kaip tobulinti veiklą“, – sakė V. Gapšys.

Jis tvirtino, kad po ketvirtadienio balsavimo permainų frakcijos vadovybėje nebus, išskyrus tai, kad Vaidą Skarbalių siūlys paskirti ketvirtuoju frakcijos seniūno pavaduotoju.

Premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius per Vyriausybės valandą sulaukė „Drąsos kelio“ frakcijos atstovo Vytauto Matulevičiaus klausimo, kaip po prezidento rinkimų keisis koalicija, taip pat, ar tiesa, jog „nemaža dalis Darbo partijos frakcijos narių ketina pereiti į socialdemokratų frakciją“.

Premjeras į klausimą atsakė juokdamasis, o po to pridūrė, kad “tai, ką jūs pasakėte, yra netiesa, mes ir toliau dirbsime ramiai, stabiliai, ir įgyvendinsim savo užsibrėžtus tikslus, pokyčių jokių nenumatom“.

Seimo Darbo partijos frakcija turi 29 narius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.