Naujienų srautas

Lietuvoje2015.02.14 17:15

Susisprogdinti grasinusį kaunietį leista suimti dviems mėnesiams

Panevėžio apylinkės teismas dviem mėnesiams leido suimti kaunietį, savaitgalį Rokiškio rajone grasinusį susisprogdinti ir pasipriešinusį policijos pareigūnams.

Panevėžio apylinkės teismas dviem mėnesiams leido suimti kaunietį, savaitgalį Rokiškio rajone grasinusį susisprogdinti ir pasipriešinusį policijos pareigūnams.

Keturiasdešimt devynerių kaunietis Saulius Karosevičius įtariamas neteisėtai laikęs sprogmenį ir šaunamąjį ginklą, taip pat jam pareikšti įtarimai dėl teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymo, neleidžiant atlikti kratą pastate bei grasinant sužaloti sprogmeniu ir ginklu.

„Šiuo metu ši veika vertinama kaip apysunkis nusikaltimas, mano nuomone, šie kaltinimai keisis. Tai turėtų būti vertinama, kaip sunkus nusikaltimas“, – sakė Panevėžio apygardos prokuratūros ONKT sk. prokuroras Saulius Daunoravičius.

Kaunietis savaitgalį Rokiškio rajone neįsileido policijos pareigūnų, atvykusių daryti kratos jam priklausančiose negyvenamose patalpose, grasino susisprogdinti. Po beveik paros derybų jis išbėgo  į lauką, laikydamas granatą su ištrauktu žiedu, taip  sukėlė  mirtiną pavojų,  tačiau buvo nuginkluotas ir sulaikytas. 

Teismas leido suimti įtariamąjį dviem mėnesiams. Jam gresia laisvės atėmimas iki penkerių, už pasipriešinimą pareigūnams – iki trejų metų. 

Kelis kartus teistas kaunietis taip pat įtariamas Antanašės kaime auginęs kanapes. Ikiteisminį tyrimą atlieka Kauno apskrities policijos komisariato pareigūnai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi