Lietuvoje

2014.04.08 15:21

Arūnas Valinskas: „Žurnalistai ir gerbėjai apie mano gyvenimą žino ne viską”

2014.04.08 15:21

Daugiau nei ketvirtį amžiaus televizijoje dirbantis Arūnas Valinskas jau seniai nesistebi, kai gerbėjai gatvėje su juo sveikinasi, tarsi seni pažįstami.  

Daugiau nei ketvirtį amžiaus televizijoje dirbantis Arūnas Valinskas jau seniai nesistebi, kai gerbėjai gatvėje su juo sveikinasi, tarsi seni pažįstami. 

„Šiame iliuzijų pasaulyje, kai žmonės kone kasdien tave mato savo namuose, nors ir per televizoriaus ekraną, nieko keista, kad priima kaip savą, – kalbėdamas su LRT laidos „Gyvenimas” kūrėjais nusišypsojo populiaraus TV žaidimo „Taip.Ne” vedėjas. – Kai 1988-aisiais Nidoje dirbai gelbėtoju, kartą kopose sutikau vaikštinėjantį Algirdą Brazauską. Pasisveikinau su juo taip, tarsi būtume pažįstami, nors aš jį žinojau, o jis manęs tikrai ne. Tad, jeigu aš pats taip elgiausi, negaliu stebėtis, kad ir kiti taip daro.”

A. Valinskas yra vienas iš nedaugelio lietuvių, kurio pavardę žino kone visi trys milijonai tautiečių. Jis vadinamas vienu mėgstamiausių laidų prodiuserių ir vedėjų arba banginiu, ant kurio nugaros laikosi lietuviška televizija, o veidas projektams garantuoja ilgametę sėkmę bei reitingus. Būtent Valinsko pavardė 2008-aisiais jo suburtai „ Tautos prisikėlimo partijai" nutiesė sėkmės tiltą į parlamentą, o pačiam jos lyderiui tarsi ant lėkštutės pateikė Seimo pirmininko postą. 

„Kai esi žinomas, turi susitaikyti su mintimi, kad tavo gyvenimu domėsis visi: su kuo gyveni, ką valgai, geri, kiek uždirbi. Daugelio dalykų nė neslepiu, tačiau žurnalistai ir gerbėjai tikrai ne viską žino apie mano gyvenimą”, – neslėpė A. Valinskas.

Kodėl lietuviai taip domisi kitų gyvenimais? Kodėl žvaigždės atvirai kalba apie svarbiausius ir net liūdniausius savo gyvenimo įvykius ir kokias paslaptis saugo Arūnas Valinskas? Žurnalistinis tyrimas laidoje „ Gyvenimas” – jau rytoj, 19.20 val. per LRT televiziją. Vedėjas Edvardas Žičkus.