Lietuvoje

2014.04.04 20:59

Klaipėdoje per 70 liberalcentristų perbėgo į Liberalų sąjūdį

BNS2014.04.04 20:59

Klaipėdos Liberalų sąjūdžio skyriaus gretas papildė per 70 buvusių Liberalų ir centro sąjungos narių.

Klaipėdos Liberalų sąjūdžio skyriaus gretas papildė per 70 buvusių Liberalų ir centro sąjungos narių.

„Atėjo 74 asmenys, į skyrių įstojo esama savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė, buvęs LiCS skyriaus pirmininkas Saulius Budinas, visi pirmininko pavaduotojai, iš esmės visa skyriaus valdžia“, – BNS po Liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto skyriaus posėdžio sakė pirmininkas Simonas Gentvilas.

Buvęs Liberalų ir centro sąjungos deleguotas Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius į Liberalų sąjūdžio neperėjo. „R.Taraškevičius neprisijungė, bet jis prisijungė prie liberalų frakcijos savivaldybės taryboje“, – pažymėjo S. Gentvilas.

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo pranešta apie susijungusias dvi didžiausias savivaldybės frakcijas – Liberalų sąjūdžio ir Liberalų ir centro sąjungos.

„Mes dabar turim 14 vietų miesto taryboje iš 31, kaip mes reziumavom, bene 18 metų liberalai viena ar kita forma jau yra miesto valdžioje ir atvedė iki to, kad Klaipėda jau trejus metus Laisvosios rinkos instituto savivaldybių indekse įvardijama kaip geriausiai dirbantis miestas. Tai stiprus signalas kitiems miestams ir savivaldybėms pasitikėti šita politinė jėga, Liberalų sąjūdžiu“, – sakė S. Gentvilas.

Iki susijungimo Liberalų sąjūdžio frakcijai priklausė 8, o Liberalų ir centro sąjungos frakcijai – 6 nariai. Iš viso Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje yra 31 narys. Klaipėdos mero pareigas eina Liberalų sąjūdžio atstovas Vytautas Grubliauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
 

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius