Lietuvoje

2014.04.04 15:53

Dėl žemės ūkio parodos kelyje „Via Baltica“ buvo susidariusios spūstys

LRT.lt2014.04.04 15:53

Portalo LRT.lt skaitytojas praneša, kad  tarptautinio greitkelio „Via Baltica“ ruože ties IX fortu formuojasi automobilių spūstys. Tokia situacija susiklostė dėl Kauno rajone, Akademijos miestelyje, vykstančios žemės ūkio parodos „Ką pasėsi 2014“.

Portalo LRT.lt skaitytojas pranešė, kad  tarptautinio greitkelio „Via Baltica“ ruože ties IX fortu formavosi automobilių spūstys. Tokia situacija susiklostė dėl Kauno rajone, Akademijos miestelyje, vykstančios žemės ūkio parodos „Ką pasėsi 2014“.

„Važiuojant nuo prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ ties IX fortu stojama į automobilių koloną abiejose kelio juostose. Kamštis tęsiasi iki pat degalinės „Timėjas“ ties Ringaudų kaimu. Kelionės trukmė įprastą dieną nuo prekybos centro iki Akademijos miestelio trunka apie 15 minučių, o dabar galima sugaišti beveik valandą“, – portalą LRT.lt informavo skaitytojas Kęstutis.

Kaunas.kasvyksta.lt nuotr. 

Teigiama, kad kimšosi ir Marvelės gatvė.

Pasak jo, tokia situacija susiklostė dėl Akademijos miestelyje, Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) prieigose, vykstančios tradicinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi 2014“. Į parodą atvykę lankytojai automobilius palieka greitkelyje ir apsipirkti kulniuoja pėsčiomis.

Savo ruožtu portalas Kaunas.kasvyksta.lt informuoja, kad ASU prieigose jau ketvirtadienį nusidriekė ilgos automobilių eilės, o penktadienį situacija tapo dar prastesnė.

Po 15 val. eismo spūsčių gerokai sumažėjo. 

Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2014“ šiemet jau devynioliktoji. Iš viso – 38-oji paroda, rengiama universitete. Dienraščio „Verslo žinios“ apklausų duomenimis jau daug metų žemės ūkio paroda „Ką pasėsi....“ yra didžiausia iš visų parodų, rengiamų Lietuvoje.

„Ką pasėsi... 2014“ dalyvaus 306 firmos, įstaigos, organizacijos, apie 220 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Keturiolika firmų atvyks iš užsienio – Lenkijos, Latvijos, Danijos, Bulgarijos, JAV.  Parodos dalyviai laukia svečių iš 22 pasaulio šalių.

Portalas LRT.lt dėkoja skaitytojui Kęstučiui už informaciją!

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt