Lietuvoje

2014.04.02 10:12

N. Puteikis kaip rengėjas pasirašinėjo ant projektų, kurių nerengė

BNS2014.04.02 10:12

Prezidento posto siekiantis Seimo narys Naglis Puteikis kaip rengėjas pasirašinėjo ant įstatymų projektų, prie kurių autorystės neprisidėjo.

Prezidento posto siekiantis Seimo narys Naglis Puteikis kaip rengėjas pasirašinėjo ant įstatymų projektų, prie kurių autorystės neprisidėjo.

Kaip rašo „Lietuvos rytas“, įtarimų dėl N. Puteikio kilo Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijai vadovaujančiam Dariui Petrošiui. Socialdemokratas nustebo pamatęs, kad ant jo bei dar trijų parlamentarų pernai parengtų įstatymo projektų netikėtai atsirado ir buvusio konservatoriaus N. Puteikio parašas. Dėl to D. Petrošius kreipėsi į etikos sargus prašydamas atsakyti, ar taip elgdamasis Seimo narys nenusižengia.

N. Puteikis „Lietuvos rytui“ patvirtino, kad pasirašė ir daugiau projektų, prie kurių autorystės neprisidėjo.

„Kažkuris iš kolegų praėjusią kadenciją man patarė, kad jeigu pritariu kokioms nors siūlomoms pataisoms, turiu teisę jas pasirašyti. Aš taip ir dariau. Tik per paskutinį posėdį prie manęs priėjo Seimo sekretoriato darbuotoja ir informavo, kad taip daryti, pasirodo, negalima. Man tai buvo visiška naujiena. Aš nežinojau, kad reikia autorių sutikimo“, – sakė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.