Naujienų srautas

Lietuvoje2014.04.01 14:55

Aktorė Agnė Kiškytė: „Skaitydama „Naisių vasaros“ scenarijų ne kartą aiktelėjau“

2014.04.01 14:55

Penktajame serialo „Naisių vasara“ sezone debiutavusi aktorė Agnė Kiškytė veikiausiai palietė ne vieno žiūrovo širdį. Seriale ji – Gabrielė, vieną gražią dieną nežinia iš kur atsidūrusi ramiame miestelyje ir sudrumstusi jo kasdienybę.  

Penktajame serialo „Naisių vasara“ sezone debiutavusi aktorė Agnė Kiškytė veikiausiai palietė ne vieno žiūrovo širdį. Seriale ji – Gabrielė, vieną gražią dieną nežinia iš kur atsidūrusi ramiame miestelyje ir sudrumstusi jo kasdienybę. Seriale iškilusi problema – labai gyvenimiška. Gabrielė – atvykėlė iš Australijos, panorusi atsiimti  žuvusios sesers dukrytę, kurią įsivaikino svetimi. Kuo pasibaigs intriguojanti globos istorija?

Pati aktorė apie savo personažą kalba atsargiai. Kitų tokių „išsišokėlių“ kaip ji seriale „Naisių vasara“ nėra, visi kur kas paprastesni, susigyvenę. „Personažas įdomus. Tokia egoistiška moteris, bet ne iš piktos valios. Suprantu jos situaciją. Kai tai susiję su vieninteliu tau artimu ir dar kai tai yra vaikas, kalnus gali nuversti. Vieniša moteris ta Gabrielė. Viena vertus, man jos net gaila“, – apie savo kuriamą personažą svarsto jauna aktorė.

28 metų moteris pati augina mažametį sūnų, todėl pasiteiravus, kaip tokioje situacijoje elgtųsi tikroji mama Agnė, aktorė susimąsto. „Visi esam labai gudrūs, kai kalbame apie svetimo bėdą. Staiga visi tampa problemos sprendimo ekspertais. Bet kai pats susiduri su sunkia situacija, kur tave dažnai valdo jausmai , – šaltas protas dingsta... Kaip tada?  Iš tikrųjų yra labai sunku padaryti taip, kad visi būtų laimingi. Man – pirmoje vietoje vaikas, o po to jau visi kiti.“

Ne mažiau nei mergaitės istorija žiūrovų smalsumą kursto ir Pijaus santykiai su atvykėle Gabriele. Ar sugebės vyras atleisti šeimos ardytojai? O galbūt jų santykiai nustebins net ir didžiausius skeptikus? „Bus visko! Pati skaitydama scenarijų ne kartą aiktelėjau. Tad laukite daug intriguojančių įvykių“, – apie serialo finalą pasakoja A. Kiškytė. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi