Naujienų srautas

Lietuvoje2014.03.25 12:02

Lietus iš Lietuvos iškeliaus ketvirtadienį

LRT RADIJAS, LRT.lt 2014.03.25 12:02

Antradienį ir trečiadienį daugelyje rajonų neišvengsime lietaus. Tačiau ketvirtadienį lietus turėtų pasitraukti, o oras sušilti iki 12–17 laipsnių.

Antradienį ir trečiadienį daugelyje rajonų neišvengsime lietaus. Tačiau ketvirtadienį lietus turėtų pasitraukti, o oras sušilti – iki 12–17 laipsnių.   

Kaip LRT radijui sakė sinoptikė Ieva Nariūnaitė, antradienį lietaus klius daugeliui rajonų: „Pirmoje dienos pusėje vakarinėje šalies dalyje lietus dar bus įkyrokas, ištisinis, vėliau slinks trumpalaikio lietaus debesys. Vietomis gali ir perkūnija nugriaudėti, vėjas keis kryptį – šiuo metu jis pučia iš šiaurės rytų, o įdienojus jis turėtų pūsti iš pietinių platumų –7–12 m/s greičiu“.

Temperatūra šalyje kils iki 10–15 laipsnių, tik vakariniuose rajonuose bus kiek vėsiau – 6–9 laipsniai šilumos.

Trečiadienio orai, pasak sinoptikės, ne itin džiugins, nes per Lietuvą vis dar drieksis atmosferos frontas, kuris lietaus atneš į daugelį šalies rajonų. Temperatūra keisis gana nedaug.

„Tačiau jau ketvirtadienį iš Lietuvos lietūs turėtų trauktis. Naktį palis dar daugelyje šalies rajonų, bet lietus bus nedidelio intensyvumo. Na, o dieną tik kur ne kur turėtų trumpai palyti“, – prognozuoja I. Nariūnaitė.

Naktis bus nešalta – 3–8 laipsniai šilumos. Dieną, atsiradus daugiau pragiedrulių, temperatūra šoktels iki 12–17 laipsnių, tik vėl kai kur, greičiausiai vakariniuose rajonuose ir prie jūros, bus vėsiau.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi