Lietuvoje

2014.03.25 12:02

Lietus iš Lietuvos iškeliaus ketvirtadienį

LRT RADIJAS, LRT.lt2014.03.25 12:02

Antradienį ir trečiadienį daugelyje rajonų neišvengsime lietaus. Tačiau ketvirtadienį lietus turėtų pasitraukti, o oras sušilti iki 12–17 laipsnių.

Antradienį ir trečiadienį daugelyje rajonų neišvengsime lietaus. Tačiau ketvirtadienį lietus turėtų pasitraukti, o oras sušilti – iki 12–17 laipsnių.   

Kaip LRT radijui sakė sinoptikė Ieva Nariūnaitė, antradienį lietaus klius daugeliui rajonų: „Pirmoje dienos pusėje vakarinėje šalies dalyje lietus dar bus įkyrokas, ištisinis, vėliau slinks trumpalaikio lietaus debesys. Vietomis gali ir perkūnija nugriaudėti, vėjas keis kryptį – šiuo metu jis pučia iš šiaurės rytų, o įdienojus jis turėtų pūsti iš pietinių platumų –7–12 m/s greičiu“.

Temperatūra šalyje kils iki 10–15 laipsnių, tik vakariniuose rajonuose bus kiek vėsiau – 6–9 laipsniai šilumos.

Trečiadienio orai, pasak sinoptikės, ne itin džiugins, nes per Lietuvą vis dar drieksis atmosferos frontas, kuris lietaus atneš į daugelį šalies rajonų. Temperatūra keisis gana nedaug.

„Tačiau jau ketvirtadienį iš Lietuvos lietūs turėtų trauktis. Naktį palis dar daugelyje šalies rajonų, bet lietus bus nedidelio intensyvumo. Na, o dieną tik kur ne kur turėtų trumpai palyti“, – prognozuoja I. Nariūnaitė.

Naktis bus nešalta – 3–8 laipsniai šilumos. Dieną, atsiradus daugiau pragiedrulių, temperatūra šoktels iki 12–17 laipsnių, tik vėl kai kur, greičiausiai vakariniuose rajonuose ir prie jūros, bus vėsiau.