Lietuvoje

2014.03.21 08:49

Baigiasi pareiškinių dokumentų priėmimas EP rinkimuose

BNS2014.03.21 08:49

Penktadienis yra paskutinė diena, kai partijos ir visuomeniniai komitetai Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) turi pateikti pareiškinius dokumentus dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose.

Penktadienis yra paskutinė diena, kai partijos ir visuomeniniai komitetai Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) turi pateikti pareiškinius dokumentus dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose.

Dokumentus gali teikti tik politinės kampanijos dalyviai. Anksčiau jais registravosi 14 partijų ir du visuomeniniai rinkimų komitetai.

Iki ketvirtadienio dokumentus ir kandidatų sąrašus jau buvo pateikę 14 politinių partijų ir B visuomeninis rinkimų komitetas. A visuomeninis komitetas bylinėjasi dėl pavadinimo. Ši byla dabar guli Konstituciniame Teisme.

Europos Parlamento rinkimuose ketina dalyvauti Darbo partija, Liberalų ir centro sąjunga, Lietuvos lenkų rinkimų akcija, Lietuvos liaudies partija, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Partija „Tvarka ir teisingumas“, Rusų aljansas, Socialistinis liaudies frontas, Tautininkų sąjunga ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Jos iki balandžio 10 dienos privalo surinkti ir VRK pateikti ne mažiau kaip po 10 tūkst. rinkėjų parašų. To nepadariusios partijos ir komitetai bus pašalinti iš rinkimų kovos.

Europarlamento rinkimai vyks gegužės 25 dieną. Bus renkami 11 europarlamentarų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Vaikai
COVID-19 TRUMPAI 7

Lietuvoje

2021.03.01 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: protrūkiai plečiasi pramonės įmonėse, nauji atvejai – darželiuose bei menų mokyklose

243 nauji atvejai, mirė 7 žmonės; atnaujinta 11.27
7
Gitanas Nausėda apsilankė vakcinavimo centre Kaune
9

Lietuvoje

2021.03.01 12:40

Nausėda apie skiepijimo tempus: antrą metų ketvirtį per dieną galėsime vakcinuoti ir po 30–35 tūkst. žmonių

prezidentas sako esąs pasirengęs pasiskiepyti „AstraZenecos“ vakcina; atnaujinta 14.23
9