Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Šiluma sugrįš penktadienį

LRT RADIJAS, LRT.lt2015.09.08 13:45

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT radijui prognozuoja, kad šiltesnių ir gražesnių orų tikėtis galima tik savaitės pabaigoje.

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT radijui prognozuoja, kad šiltesnių ir gražesnių orų tikėtis galima tik savaitės pabaigoje.

Pirmadienį netoli Lietuvos slinks ciklonas, kuris atneš gan intensyvių kritulių. Jie bus labiau ištisiniai ir truks ilgai.

Šiaurės rytiniuose rajonuose snigs ir kris šlapdriba, o vakaruose ir pietvakariuose sulauksime pačių įvairiausių kritulių – ir sniego, ir šlapdribos, ir netgi lietaus.

Toliau keliaujant ciklonui pradės stiprėti vėjas, jam atsisukus iš vakarų ar šiaurės vakarų, jo gūsiai vėl sustiprės, daugelyje rajonų iki 15–20 metrų per sekundę. Šalies pietvakarinėje dalyje gūsiai gali sustiprėti ir iki 22–24 metrų per sekundę.

Temperatūra dieną kils iki 0–5 laipsnių šilumos.

Antradienį vėjas rims, kritulių intensyvumas mažės, naktį pasirodys tik vietomis. Temperatūra kris iki 2–7 laipsnių šalčio.

Antradienio dieną kritulių ir vėl nepavyks išvengti, tačiau jų intensyvumas nebus toks didelis kaip anksčiau. Popiet temperatūra kils iki 5 laipsnių šilumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt