Naujienų srautas

Lietuvoje2014.03.06 09:49

N. Venckienės pėdsakus gali padėti aptikti jos skyrybos

BNS 2014.03.06 09:49

Prokurorai viliasi, jog Seimo narės, „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnės Neringos Venckienės skyrybos padės aptikti jos pėdsakus užsienyje.

Prokurorai viliasi, jog Seimo narės, „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnės Neringos Venckienės skyrybos padės aptikti jos pėdsakus užsienyje.

Tikimasi, kad informacijos suteiks advokatė Sonata Žukauskienė, skyrybų procese atstovavusi bėgle tapusiai savo pusseserei, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Kauno apylinkės teismas trečiadienį patvirtino jau metus parlamente nesirodančios Seimo narės 42 metų N. Venckienės ir 40 metų Aido Venckaus sutartį dėl santuokos nutraukimo.

Skyrybų bylos dokumentai gali tapti raktu N. Venckienės paieškos byloje – jos advokatės kompiuteryje turėtų būti išlikę Seimo narės elektroniniai laiškai, nuskenuoti dokumentai.

Paieškai vadovaujanti Šiaulių prokurorė Nina Raugienė neatmetė, kad šiomis dienomis S. Žukauskienė bus apklausta. Iš advokatės gali būti pareikalauta pateikti sutartį, kitus ištuokos bylos dokumentus, susirašinėjimo duomenis. Juos gavus būtų galima nustatyti, iš kokio kompiuterio buvo rašomi laiškai.

„Nedelsdami padarysime viską, kas priklauso“, – dienraščiui po skyrybų bylos posėdžio pareiškė prokurorė N. Raugienė.

S. Žukauskienė patvirtino, jog turi atstovavimo sutarties originalą. Tačiau advokatė vengė atsakyti, kaip į jos rankas pateko sutartis ir kokiu būdu ji bendravo su N. Venckiene.

N. Venckienė Seime nesirodo nuo pernai balandžio, kai parlamentas panaikino jos teisinę neliečiamybę. Policija yra paskelbusi politikės paiešką, teisinės pagalbos prašymai išsiųsti į JAV.

Seimas yra pradėjęs N. Venckienės apkaltos procedūrą dėl posėdžių nelankymo. Pernai gruodį dėl galimo Konstitucijos pažeidimo ir priesaikos sulaužymo kreiptasi į Konstitucinį Teismą. Dabar apkaltos byla laukia savo eilės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi