Lietuvoje

2014.02.26 09:58

Dienomis kai kur sušils iki 8 laipsnių

LRT RADIJAS, LRT.lt2014.02.26 09:58

Iki pat šios savaitės pabaigos Lietuvoje turėtų išsilaikyti ramūs ir palyginti šilti orai.

Iki pat šios savaitės pabaigos Lietuvoje turėtų išsilaikyti ramūs ir palyginti šilti orai.

Kaip LRT radijui sakė sinoptikė Natalija Nikolajenko, trečiadienį orus lems lėtai į rytus slenkančio anticiklono vakarinis pakraštys.

„Debesuotumas didės, ypač Rytų Lietuvoje, tačiau didesnių kritulių nenumatoma, tik kur ne kur gali šiek tiek palynoti. Pūs vidutinis pietryčių, pietų vėjas. Vidurdienį temperatūra pakils iki 3–8 laipsnių šilumos“, – prognozuoja sinoptikė.  

Ketvirtadienį orus tebelems minėtas anticiklonas. Anot N. Nikolajenko, naktį kai kur galimi nedideli krituliai, daugiausia dulksna, vietomis tvyros rūkas. Galima silpna lijundra. Temperatūra nukris iki 0–5 laipsnių šalčio. Dieną didesnių kritulių nenumatoma, oras įšils iki 2–7 laipsnių šilumos. Vėjas silpnas.

Penktadienį, pasak sinoptikės, kritulių tikimybė nedidelė. Naktį ir rytą vietomis tvyros rūkas, galimas plikledis. Temperatūra beveik nesikeis, naktį bus šiek tiek žemiau nulio, o dieną 3–8 laipsniai šilumos.

Šeštadienį sinoptinė situacija taip pat nesikeis, todėl išliks panašūs orai, tik truputį sustiprės pietryčių vėjas. Na, o sekmadienį, artėjant ciklonui iš pietvakarių, vietomis galimi krituliai, daugiausiai lietus. Temperatūra naktį svyruos apie 0, o dieną, kaip ir anksčiau, bus 3–8 laipsniai šilumos“, – teigė N. Nikolajenko.       

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.