Naujienų srautas

Lietuvoje2014.02.16 10:01

Premjeras ragina kurti klestinčią Lietuvą

BNS 2014.02.16 10:01

Premjeras Algirdas Butkevičius Vasario 16-osios proga linki kurti klestinčią ir iššūkių nebijančią Lietuvą.

Premjeras Algirdas Butkevičius Vasario 16-osios proga linki kurti klestinčią ir iššūkių nebijančią Lietuvą.

„Kartu kurkime klestinčią, skvarbių globalizacijos iššūkių nebijančią valstybę, kurios piliečius jungia nemari gerovės Lietuvos idėja, lydi pasididžiavimas savo šalimi. Tegul smagi valstybingumo šventė neužsibūna vien didžiųjų miestų aikštėse ir scenose, o nuvilnija po miestelius ir kaimus, suburia namiškius ir kviečia svečius“, – rašoma premjero sveikinime.

A. Butkevičius teigia, kad Lietuvai reikia naujos bendrumo idėjos, kuri įkvėptų naujiems darbams.

„Pirmosios Lietuvos Respublikos kūrėjai turėjo galingą ginklą – Lietuvos tvėrimo idėją. Esu įsitikinęs, kad ji nepaprastai svarbi mums visiems šiandien, ir ypač rengiantis  valstybės atkūrimo 100-mečiui, kurį minėsime 2018 metais. Vyriausybė labai atsakingai tam ruošiasi ir sudarė garbingo jubiliejaus paminėjimo komitetą. Akivaizdu, kad mūsų valstybei reikia naujos – įkvepiančios prasmingai veiklai, vienijančios ir buriančios – nacionalinės  idėjos. Brandinkime ją visi, ieškokime bendrumo jungties, idėjos, telkiančios kantriam ir nelengvam darbui tėvynės labui“, – tikina Ministras Pirmininkas.

Premjeras sako, kad Vasario 16-oji sutelkė žmones kurti Lietuvos valstybę ir taip vedė tautą laisvės dvasia.

„Kartų kartas lydėjo Vasario 16-osios šviesa ir tiesa, esminių tautos vertybių pažinimas. Pilietiškumo bei atsakomybės įvardijimas telkė žmones ne tik kurti Lietuvos valstybę, bet visomis išgalėmis  ją stiprinti ir garsinti. Buvo pakloti tvirti lietuvybės pamatai – laisvės dvasia, pasipriešinimas okupacijoms ir atėjūnams oriai vedė mus į Kovo 11-ąją, kai atvertėme dar vieną reikšmingą naujausiųjų laikų Lietuvos istorijos puslapį“, – teigia A. Butkevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi