Lietuvoje

2014.02.14 15:38

Aktorė Vaida Kavaliauskaitė: „Su tikruoju Kaziu gyvenime mes jau dešimt metų kartu“

2014.02.14 15:38

Švento Valentino dieną, kai dauguma įsimylėjėlių suka galvas, kaip nudžiuginti savo antrąją pusę, serialo „Naisių vasara“ aktorė Vaida Kavaliauskaitė siūlo permąstyti vertybes ir į šią dieną pažvelgti kiek kitaip.

„Šiandien mieliau sveikinsiu brolį, mamą ar kitus artimuosius, gražiai priminsiu, kad juos myliu. Taip, tai meilės diena, bet esu ne iš tų žmonių, kurie vardan savo mylimojo kraustosi iš proto tik kartą metuose“, – mintimis dalinasi V. Kavaliauskaitė. Galbūt aktorė taip kalba dėl to, jog kol kas dar neturi šalia sau brangaus žmogaus? V. Kavaliauskaitė nelinkusi atsiverti: „Taip neteigčiau. Draugą turiu“.

Dauguma serialo „Naisių vasara“ žiūrovų jau seniai aktorę yra suporavę su to paties serialo aktoriumi Valdu Vaitiškiu, vaidinančiu Kazį, kur juodu perteikia itin romantišką meilės istoriją. Paklausus, ar iš tiesų Jurgos ir Kazio duetas ir už kamerų viens kitam taip meilinasi, V. Kavaliauskaitė puola kvatotis. „Taip, tikrai puoselėjam viens kitam gražius jausmus, realiame gyvenime mes jau apie dešimt metų kartu. Beje, duetas mes ir teatro scenoje. Tikrai daug laiko praleidžiam kartu, tačiau visa tai – tik nuoširdi draugystė“, – pasakoja Jurgos vaidmenį seriale kurianti aktorė. Pasak jos, tokie poravimai nei pačios Vaidos, nei Valdo nežeidžia. „Žmonės ne kartą gatvėje yra stabdę mus ir sakę, jog esame nuostabūs jaunavedžiai arba labai graži pora. Na, ir ką? Jeigu žiūrovas taip įtikėjęs į siužetą, gal tuomet neverta griauti jo iliuzijų“, –svarsto V.Kavaliauskaitė.

Romantiškos sielos aktorė, baigdama pokalbį, kiek surimtėja. „Žinot, man labai gražu įsimylėję žmonės. Džiugu matyti, kai gatve žygiuoja susikibę rankomis jaunuoliai, bet dar nuostabiau, kai to nesigėdina vyresni. Meilė yra būtina – tik ji priverčia suktis pasaulį. Ir jeigu klaustumėt, kaip aš ją apibūdinčiau, drąsiai teigčiau, jog meilė – tai saugumas ir pagarba“, – svajingai kalba V. Kavaliauskaitė. 

Naujausios serialo „Naisių vasara“ serijos – pirmadienį-ketvirtadienį 18.50 val. per LRT televiziją.