Lietuvoje

2014.02.14 09:49

Šiaulių prokuratūros vadovas apklausiamas korupcijos byloje

BNS2014.02.14 09:49

Šiaulių apygardos prokuratūros vadovas Aivaras Povilaitis Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) turi aiškintis dėl savo pavaldinio esą paimto 20 tūkst. eurų kyšio, rašo „Lietuvos rytas“.

Šiaulių apygardos prokuratūros vadovas Aivaras Povilaitis Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) turi aiškintis dėl savo pavaldinio esą paimto 20 tūkst. eurų kyšio, rašo „Lietuvos rytas“.

Agentai įtarimus dėl kyšio ėmimo yra pateikę buvusiam Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui Sandžiui Povilauskui. Tyrėjus domina, ar įtariamasis nesiūlė savo viršininkui pasidalinti gautu kyšiu.

S. Povilauskas į STT akiratį pateko praėjusį pavasarį, kai Šiauliuose buvo sulaikyti aštuoni Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, įtariami narkotikų platinimu. Kai kurie sulaikytieji papasakojo apie esą Šiaulių apygardos prokuratūroje klestinčią korupciją. Nurodytas ir konkretus atvejis, kai prokuroras S. Povilauskas neva paėmė 20 tūkst. eurų kyšį.

Prokuroras S. Povilauskas į pensiją išėjo prieš pat Naujuosius metus, tuomet STT Kauno apygardos skyriaus tyrėjai jam pateikė įtarimus dėl galimo kyšio paėmimo.

A. Povilaitis per savo atstovą Martyną Povilaitį „Lietuvos rytui“ pareiškė, kad Šiaulių apygardos prokuratūra nevadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl 20 tūkst. eurų kyšio, ir pasiūlė kreiptis į šios bylos tyrėjus.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

„AstraZeneca“ vakcina
Kauno pulsas 7

Lietuvoje

2021.02.24 10:54
Kauno pulsas

Matijošaičio siūlymą dėl „AstraZenecos“ vakcinų intervalo dozių Dulkys atmeta – skiepai veiksmingiausi po 12 savaičių

kritikuoja ir dėl judėjimo ribojimų tarp žiedinių savivaldybių
7
Globos namai/senatvė

Lietuvoje

2021.02.24 13:22

Beveik visi COVID-19 susirgę Lauksargių globos namų gyventojai buvo paskiepyti dviem dozėmis

NVSC atliks nuodugnų tyrimą; atnaujinta 16.30
Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2021.02.24 13:30

Vyriausybei siūloma karantiną pratęsti iki kovo 31-osios

siūloma atsisakyti kaukių dėvėjimo atvirose erdvėse; atnaujinta 13.41