Lietuvoje

2012.08.17 15:12

Prokurorams vėl nepavyko apklausti N. Venckienės

Algirdas Igorius, Zina Paškevičienė, LRT TV naujienų tarnyba2012.08.17 15:12

Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorams penktadienį vėl nepavyko apklausti ir pareikšti įtarimų buvusiai Kauno apygardos teismo teisėjai Neringai Venckienei. Ji faksu pristatė medicininę pažymą, kurioje nurodė, kad dėl sveikatos būklės negali atvykti į apklausą. 

Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorams penktadienį vėl nepavyko apklausti ir pareikšti įtarimų buvusiai Kauno apygardos teismo teisėjai Neringai Venckienei. Ji faksu pristatė medicininę pažymą, kurioje nurodė, kad dėl sveikatos būklės negali atvykti į apklausą.

Penktadienio rytą prie Panevėžio apygardos prokuratūros vėl rinkosi būrys N. Venckienės šalininkų su ją palaikančiais plakatais. Tačiau į Seimą sieksianti patekti buvusi teisėja Panevėžyje taip ir nepasirodė jau septintą kartą.

Dėl trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, nepagarbos teismui, teismo sprendimo nevykdymo ir dėl piktnaudžiavimo globėjos teisėmis prokurorai ją apklausti ir pateikti įtarimus nesėkmingai bando jau daugiau kaip mėnesį. 

„Šiandien prieš pat dešimtą valandą gavome faksogramą iš advokato, kad dėl operacijos ji negali atvykti. Mes neturime sveikatos pažymos, kurią pažadėjo advokatas vėliau pristatyti, taip kad nėra žinių iki kada ji bus gydoma“, – teigė Panevėžio apygardos prokuratūros atstovė spaudai Vida Bielskytė.

Nepatvirtintais duomenimis, N. Venckienė vėl gydoma Ukmergės ligoninėje po operacijos, tačiau konkrečios ligos priežasties pareigūnai sakė dar nežinantys. Esą jos vyras, advokatas Aidas Venckus pareiškė, kad jei reikės, pažymą pristatys.

Rugpjūčio pradžioje kreiptasi į „Sodrą“ išsiaiškinti, ar nedarbingumo pažymos išduodamos pagrįstai. Nors „Sodra“ iš anksto buvo pareiškusi negalinti tikrinti ne elektroniniu būdu išduotų pažymų.

Kaip LRT Televizijos naujienų tarnybai sakė „Sodros“ atstovas, ketvirtadienį šios įstaigos Kauno skyrius tokį atsakymą išsiuntė prokurorams. Gavę „Sodros“ atsakymą raštu, pareigūnai toliau spręs, ar išsiaiškinti dėl medicinos pažymų pagrįstumo bus kreipiamasi į Valstybinę medicinos audito inspekciją. 

Įtarimai dėl trukdymo antstolio veiklai jau pateikti ir N. Venckienės tėvams Laimutei ir Vytautui Kedžiams, tačiau jie atsisakė duoti parodymus bylą tiriantiems pareigūnams. Įtarimus ketinama pateikti ir L. Kedienės seseriai Audronei Skučienei. 

Populiariausi

Tragiškas gairas Anykščių rajone
9

Lietuvoje

2021.04.14 07:34

Skaudi nelaimė Anykščių rajone: per gaisrą žuvo keturi žmonės, trys iš jų – vaikai

Nausėda reiškia užuojautą; atnaujinta 09.22
9
Tragiškas gaisras Anykščių rajone
5

Lietuvoje

2021.04.14 10:38

Anykščių meras apie keturias gyvybes nusinešusį gaisrą: pirmasis sureagavo 17-metis sūnus, jis bandė gelbėti vaikus

netrukus šeimai bus suteiktas kitas socialinis būstas; atnaujinta 13.05
5
Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2021.04.14 12:57

Karantiną Vyriausybei siūloma pratęsti iki vasaros pradžios

daugiau laisvės – persirgusiems ir pasiskiepijusiems nuo COVID-19; atnaujinta 14.59