Lietuvoje

2014.02.13 16:59

„Kauno vandenų“ galimos korupcijos byloje – nauji įtariamieji

BNS2014.02.13 16:59

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, susijusių su „Kauno vandenų“ įmone, penkiems Kauno ir Vilniaus bendrovių atstovams įteikti pranešimai apie įtarimą dėl papirkimo.

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, susijusių su „Kauno vandenų“ įmone, penkiems Kauno ir Vilniaus bendrovių atstovams įteikti pranešimai apie įtarimą dėl papirkimo.

Šie asmenys yra galimai susiję su neskaidriu  bendrovės „Kauno vandenys" viešųjų pirkimų organizavimu. Jie apklausti kaip įtariamieji ir jiems paskirtos kardomosios priemonės - rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, ketvirtadienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

„Tyrimo metu gaunami duomenys ir dokumentai leidžia daryti prielaidas apie sisteminės korupcijos atvejį, todėl manoma, kad įtariamųjų skaičius bei tyrimo apimtis šioje baudžiamojoje byloje didės“, – rašoma STT pranešime.

Atliekamą tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. Bendrovių, kurių atstovams įteikti pranešimai apie įtarimus, STT neįvardija.

Kauno apygardos prokuratūra trečiadienį į laisvę išleido tris anksčiau sulaikytus „Kauno vandenų“ darbuotojus, o korupcija įtariamą Kauno miesto tarybos socialdemokratų frakcijos seniūną Valį Venslovą Kauno apylinkės teismas antradienį leido suimti 10 parų.

Savivaldybei priklausanti bendrovė „Kauno vandenys“ tieka vandenį vartotojams, surenka ir valo nuotekas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

„AstraZeneca“ vakcina
Kauno pulsas 7

Lietuvoje

2021.02.24 10:54
Kauno pulsas

Matijošaičio siūlymą dėl „AstraZenecos“ vakcinų intervalo dozių Dulkys atmeta – skiepai veiksmingiausi po 12 savaičių

kritikuoja ir dėl judėjimo ribojimų tarp žiedinių savivaldybių
7
Globos namai/senatvė

Lietuvoje

2021.02.24 13:22

Beveik visi COVID-19 susirgę Lauksargių globos namų gyventojai buvo paskiepyti dviem dozėmis

NVSC atliks nuodugnų tyrimą; atnaujinta 16.30
Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2021.02.24 13:30

Vyriausybei siūloma karantiną pratęsti iki kovo 31-osios

siūloma atsisakyti kaukių dėvėjimo atvirose erdvėse; atnaujinta 13.41