Lietuvoje

2014.02.10 12:41

LRT.lt lankomumą augina naujienos

LRT.lt2014.02.10 12:41

Atsinaujinęs visuomeninio transliuotojo portalas LRT.lt raško pirmuosius prieš dvejus metus įvykusių pokyčių vaisius. Portalą jau įvertino ne tik profesionalai  (pernai LOGIN apdovanojimuose LRT.lt išrinktas geriausiu tinklalapiu), bet ir lankytojai, kurių skaičius pastaruoju metu įspūdingai augo. 

Atsinaujinęs visuomeninio transliuotojo portalas LRT.lt raško pirmuosius prieš dvejus metus įvykusių pokyčių vaisius. Portalą jau įvertino ne tik profesionalai (pernai LOGIN apdovanojimuose LRT.lt išrinktas geriausiu tinklalapiu), bet ir lankytojai, kurių skaičius pastaruoju metu įspūdingai augo.

2014-ųjų pradžioje LRT.lt lankomumas pasiekė rekordinį skaičių – „Google Analytics“ duomenimis, portale sausio mėnesį apsilankė beveik pusė milijono unikalių lankytojų (457670). Palyginti su 2013-ųjų sausio mėn. (233656), tai beveik dvigubai daugiau.

Portalo skaitytojų skaičius žymiai išaugdavo, kai LRT.lt tiesiogiai transliuodavo tokius svarbius renginius, kaip 2013-ųjų „Eurovizija“ ar 2012-ųjų vasaros olimpinės žaidynės, tačiau lankomumas pastaruoju metu pranoko net ir žiūrimiausias transliacijas apimančius praėjusių metų laikotarpius.

Ypač vertinamos portale pateikiamos naujienos. Naujausiais duomenimis, LRT.lt naujienų skaitomumas išaugo daugiau kaip 2,5 karto – nuo 177430 peržiūrų 2013 m. sausį iki  468986 peržiūrų 2014 m. pirmąjį mėnesį.

„Pastaruosius metus skyrėme daugiau dėmesio LRT.lt naujienų turiniui, sustiprinome žurnalistų komandą. Mūsų autorinių medžiagų skaitomumas augo ne tik LRT.lt portale, bet ir kituose naujienų portaluose, kur jos buvo publikuojamos pagrindinėse pozicijose ir atsidurdavo tarp skaitomiausių dienos naujienų. Tad galiu pasidžiaugti ir gerėjančia LRT.lt naujienų kokybe, ir jų sklaida, ir augančia informacine įtaka“, – sako LRT.lt vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius.

Nacionalinio transliuotojo portale apsilankiusieji dažnai renkasi ir laidų įrašų – tiek televizijos, tiek radijo – peržiūras.

Primename, kad visų LRT kanalų transliacijas portale galima stebėti ir klausyti tiesiogiai. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt