Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Marijampolės pataisos namuose sužalotas pareigūnas

LRT.lt2015.09.08 13:45

Trečiadienio vakarą Marijampolės pataisos namuose į kontrolės praleidimo postą užėjęs nuteistasis sudavė smūgius šiame poste tarnybą vykdžiusiam Marijampolės pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus prižiūrėtojui į galvos sritį. Pareigūnui nukritus, galimai buvo suduota daugiau smūgių, rašoma pranešime spaudai.

Trečiadienio vakarą Marijampolės pataisos namuose į kontrolės praleidimo postą užėjęs  nuteistasis sudavė smūgius šiame poste tarnybą vykdžiusiam Marijampolės pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus prižiūrėtojui į galvos sritį. Pareigūnui nukritus, galimai buvo suduota daugiau smūgių, rašoma pranešime spaudai.

Kolegoms pastebėjus sužalotą pareigūną, jis nedelsiant buvo nuneštas į Sveikatos priežiūros tarnybą. Po pirminės apžiūros sužalotas pareigūnas nugabentas į Marijampolės ligoninę, iš ten pervežtas į Kauno klinikas. Pareigūno būklė sunki.

Iš karto po incidento pradėtas įvykio tyrimas, apie įvykį informuota Kalėjimų departamento ir Marijampolės pataisos namų vadovybė. Į Marijampolės pataisos namus atvyko grupė pareigūnų iš Vilniaus, kuri dirbo iki vidurnakčio. Viešajai tvarkai palaikyti į įstaigą atvyko Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai iš Kauno. Daugiau incidentų neužfiksuota.

Marijampolės pataisos namuose pradėtas ikiteisminis tyrimas, nustatytas įtariamasis. Pirminės apklausos metu jis prisipažino įvykdęs nusikaltimą.

Ikiteisminio tyrimo veiksmai tęsiami, situacija Marijampolės pataisos namuose stabili, priemonės vykdomos pagal dienotvarkėje nustatytą tvarką.