Lietuvoje

2014.02.06 00:03

Drama Ukmergėje baigėsi – įkaitu sūnų paėmusį vyriškį išsivežė policija

DELFI.lt 2014.02.06 00:03

Trečiadienio popietę Ukmergėje prasidėjusi įkaitų drama apie 18 val. pagaliau baigėsi. 42 metų ukmergiškį Antaną, kuris savo namuose, daugiabutyje S. Dariaus ir S. Girėno g., įkaitu laikė mažametį sūnų, policija išsivežė.

Trečiadienio popietę Ukmergėje prasidėjusi įkaitų drama apie 18 val. pagaliau baigėsi. 42 metų ukmergiškį Antaną, kuris savo namuose, daugiabutyje S. Dariaus ir S. Girėno g., įkaitu laikė mažametį sūnų, policija išsivežė.

Vyriškis grasino išžudyti kažkokius nesąžiningus verslininkus, pareigūnų į namus neįsileido. Vyriškis turi legaliai įsigytą ginklą.

Pasak policijos pareigūnų, gali būti, kad vyriškiui sutriko psichika.

Evakuoti daugiabučio gyventojai, uždaryta gatvė.

Įvykio vietoje budėjo ir ugniagesiai bei greitoji pagalba. Butas, kuriame vyko drama, yra pirmame aukšte.

Į pagalbą Ukmergės policijai iš Vilniaus atvyko antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ ir Mobiliosios kuopos pareigūnai.

„Lietuvos ryto TV“ pranešė, kad vyriškio žmona trečiadienio rytą išvyko į Vilnių, kadangi ten dirba, ir paliko vyrą su septynmečiu sūnumi namuose. Viskas lyg ir buvo gerai, bet po to jis kažkodėl sūnaus neišleido į mokyklą ir pradėjo skambinėti savo draugams, kalbėti kažkokius niekus apie žemių pardavimą, apie tai, kad jis niekam sūnaus neatiduos, kad išžudys visus nesąžiningus verslininkus.

Teigiama, kad vyriškis turi nedidelę įmonę, kurios veikla susijusi su transportu.

Apie 16.30 val. pareigūnai sulaikė kažkokį vyrą, bandžiusį prasibrauti pro policijos kordoną. Jis pasipriešino pareigūnams, todėl buvo surakintas ir išvežtas į komisariatą. Vietos gyventojai jį apibūdino kaip „pijoką“.

Apie 17.45 val. į įvykio vietą atvažiavo Ukmergės meras Vydas Paknys.

Apie 18 val. įkaito drama pagaliau baigėsi. Iš buto išėjo septynmetis su seneliu. O Antaną jau prieš tai išsivežė policininkai.

Berniukas ir jo senelis nesužaloti. Policijos žiniomis, vyriškis jiems negrasino, prieš juos nesmurtavo.

Pasak pareigūnų, išspręsti įkaito dramą padėjo atvažiavęs Antano draugas. Jis įkalbėjo bičiulį pasiduoti policijai. Vyriškis išvežtas į ligoninę, kad jam pagalbą suteiktų psichiatrai.