Lietuvoje

2014.01.31 15:51

Serialo „Naisių vasara“ kunigui laimėjimą atnešė pranašiškas sapnas

2014.01.31 15:51

Nors serialas ,,Naisių vasara“ šiemet skaičiuoja jau penktąjį sezoną, o siužeto vingiai per tokį laiką keitėsi ne kartą, vienas personažas iš gausaus aktorių būrio išlieka  toks pats. Tai kunigą Karolį įkūnijantis aktorius Juozas Bindokas. 

Žydrūno Budzinausko nuotr.

Nors serialas ,,Naisių vasara“ šiemet skaičiuoja jau penktąjį sezoną, o siužeto vingiai per tokį laiką keitėsi ne kartą, vienas personažas iš gausaus aktorių būrio išlieka  toks pats. Tai kunigą Karolį įkūnijantis aktorius Juozas Bindokas.

„Tegul bus pagarbintas“, – nuolat girdime seriale tariantį „kunigą“ J. Bindoką. Pasak aktoriaus, šis vaidmuo jam tiek pritikęs, jog net nebesistebi, kai gatvėje sutikti žmonės jį kunigėliu šaukia. „Manau, jog serialas „Naisių vasara“ labiausiai pataikė į paprastų žmogelių širdis, todėl pykti, kad tave jie atpažįsta, tikrai negali. Yra ir turguje kunigėliu pavadinę, ir uogaujant Dzūkijos miškuose. Tačiau į visa tai žiūriu su humoru“, – mintimis dalinasi J. Bindokas.

Pasak aktoriaus, po sutana iš tiesų slepiasi toks pats paprastas žmogus, kaip ir kiti – su savo nuodėmėm, nuopuoliais ir pakilimais. „Na, Juozas tai tikrai šaunus, komunikabilus, gero charakterio žmogus“, – paprašytas save keliais žodžiais apibūdinti šmaikštauja J.Bindokas, pridurdamas, jog kunigo vaidmuo nejučia padėjo angelėliu virsti.

Paklaustas, ar girdėjo apie šiuo metu „Naisių vasaroje“ vykstantį TV žaidimą, kuriame žiūrovai gali patys atrasti lobį, J. Bindokas skuba pasakoti: „O kaipgi, ir vakar per seriją mačiau dalį raktažodžio. Tiesą sakant, pats aktyviai bandau įminti, koks gi bus tas slaptažodis.“

J. Bindokas loterijomis ir kitais „lengvais laimėjimais“ pernelyg netiki, tačiau kartą atsitiko įdomus dalykas. „Tris paras iš eilės sapnavau velionius, tarp jų ir savo artimuosius, ir išėjusius Anapilin teatro kolegas. Kai papasakojau aplinkiniams, iškart gavau patarimą nusipirkti loterijos bilietą. Ir ką jūs sau manot – laimėjau nešiojamą kompiuterį“, –pasakoja J. Bindokas. Aktorius įsitikinęs, kad laimėti šiais laikais yra menka tikimybė, tačiau kartais sėkmė nusišypso net ir didžiausiems skeptikams.

Serialo „Naisių vasara“ kūrėjai, prodiuserių kompanija „Videometra“ primena, jog iki vasario 4 d. LRT televizijos žiūrovai gali dalyvauti žaidime ir laimėti Naisių lobį. Tereikia atidžiai sekti serijas, rinkti jų metu pasirodančius skiemenis bei sudėti žaidimo raktažodį. Teisingą atsakymą būtina registruoti el.paštu lobis@naisiuvasara.lt, nurodant savo vardą, pavardę, amžių ir telefono numerį. Dešimt laimingųjų bus atrinkti į žaidimo superfinalą, kuris vyks Naisiuose. Dalyvių laukia įspūdingas laimėjimas – net 5000 litų.

Žaidimo organizatoriai išduoda, jog tiems, kurie nespėjo peržiūrėti visų serialo serijų, vasario 4 d. įprastu serialo metu, bus dar kartą pakartoti visi skiemenys. 

Naujos „Naisių vasaros“  serijos – pirmadienį-ketvirtadienį 18.50 val. per LRT televiziją.