Lietuvoje

2014.01.30 16:02

V. Uspaskichas vėl susiruošė į Rusiją

Darbo partijos patriarchas Viktoras Uspaskichas išsiruošė į dar vieną ilgą kelionę į gimtąją Rusiją. Politikas Lietuvoje nebus tris savaites.

Darbo partijos patriarchas Viktoras Uspaskichas išsiruošė į dar vieną ilgą kelionę į gimtąją Rusiją. Politikas Lietuvoje nebus tris savaites.

Seimo valdyba V. Uspaskichui davė leidimą Rusijoje viešėti nuo ketvirtadienio, sausio 30 d., iki vasario 20 d. Tai DELFI patvirtino Seimo vicepirmininkas, socialdemokratas Algirdas Sysas.

„Taip, į Rusiją“, – sakė A. Sysas.

Pasak jo, Seimo valdyba V. Uspaskichą į Rusiją išleido be didesnių diskusijų, mat šiuo laikotarpiu nenumatyti Seimo posėdžiai. Anot socialdemokrato, Seimo valdyba nesidomėjo, kokiu tikslu Darbo partijos įkūrėjas trims savaitėms išvyksta į Rusiją.

„Mes ne sekliai morkos“, – papokštavo A. Sysas.

Su pačiu V. Uspaskichu DELFI susisiekti nepavyko. Jo kelionė neturėtų kirstis su Darbo partijos bylos eiga – kitas Apeliacinio teismo posėdis šioje byloje numatytas vasario 24 d.

Seimo valdyba palaimino ir dar dviejų „darbiečių“ keliones į užsienį. A. Syso teigimu, V. Uspaskiho bendražygė Vilija Filipovičienė nuo vasario 26 iki kovo 5 d. viešės Izraelyje. Kitas „darbietis“ Raimundas Paliukas DELFI teigė vasario ir kovo sandūroje susiruošęs į Maroką.

„Savaitė ar 10 dienų, neprisimenu. Į Maroką. Baigiu susitvarkyti reikalus ir su rinkėjais, ir su komitetu. Galvoju prieš pat sesiją dešimčiai dienų išvažiuoti kur šilčiau“, – sakė R. Paliukas.