Lietuvoje

2014.01.29 14:45

A.Rožickas choro „Viva“ choristėms: „Demografines problemas reikia spręsti griežtai“

2014.01.29 14:45

Didžiausiame tikro garso muzikiniame šou Lietuvoje „Lietuvos balsai. Chorų „Eurovizija” šį sekmadienį chorai pasiners į egzotiškus Afrikos ir lotynų muzikos ritmus.  

Didžiausiame tikro garso muzikiniame šou Lietuvoje „Lietuvos balsai. Chorų „Eurovizija” šį sekmadienį chorai pasiners į egzotiškus Afrikos ir lotynų muzikos ritmus. Kompetentingoji projekto komisija abejojo, ar lietuviškas temperamentas suderinamumas su laidos tema, tačiau vos suskambus pirmiesiems akordams abejonės išsisklaidys – studijoje užvirs nuožmi kova.

Audringų publikos ovacijų sulauks nepriklausomas merginų choras „Viva” ir jų vadovė. Tuo tarpu komisija merginų pasirodyme laidos įrašo metu pasigedo spalvų ir palinkėjo apsilankyti Lotynų Amerikoje bei pasisemti šiek tiek aistros. Pasiūlymą džiaugsmingai priėmė choro vadovė Valerija Skapienė: „Kraunamės lagaminus ir tuoj pat vykstame į Lotynų Ameriką, o iš ten jau grįšime spalvotos.“

„Ko gero, ir ne vienos? – nenustygo laidos vedėjas Andrius Rožickas. – Ką gali žinoti, ten vyrai aistringi...“

„Lietuvoje vaikų visada reikia!“ – nesutriko choro „Viva“ vadovė. „Puiku, demografines problemas spręskime greitai ir iš karto“, – ovacijų audrą sukėlė A. Rožickas. Visą receptą demografijai gerinti galima išgirsti  http://youtu.be/obM6V9ldJAU

Šio sekmadienio transliacijoje nuskambės ir dar vienas netikėtas prisipažinimas – šįkart, iš komisijos narės Eglės Juozapaitienės lūpų. Publiką priblokš ir netikėtą įvaizdį pasirinkęs Kauno technologijos universiteto akademinis choras „Jaunystė“ bei jų vadovė Danguolė Beinarytė.

„Lietuvos balsai. Chorų „Eurovizija“ – sekmadienį 18.30 val. per LRT televiziją.