Lietuvoje

2015.02.14 17:46

„Drąsos kelias“ ketina kelti savo kandidatą prezidento rinkimuose

ELTA2015.02.14 17:46

Partija „Drąsos kelias“ ketina kelti savo kandidatą prezidento rinkimuose, tačiau kam patikės atsakomybę, dar neapsisprendė.

Partija „Drąsos kelias“ ketina kelti savo kandidatą prezidento rinkimuose, tačiau kam patikės atsakomybę, dar neapsisprendė.

„Mes manome kelti savo kandidatą, bet dar negaliu konkrečiai pasakyti ką“, – naujienų agentūrai ELTA sakė partijos vadovas Jonas Varkala.

Pasak jo, dėl kandidato spręs partijos koordinacinė taryba, tačiau prieš tai jos sudėtį esą dar turi patvirtinti Teisingumo ministerija.

„Pagal mūsų partijos įstatus, koordinacinę tarybą išrenka suvažiavimo metu. Mes kol kas neturime suvažiavimo dokumentų patvirtinimo iš Teisingumo ministerijos. Kai turėsime, tada ir spręsime“, – sakė J. Varkala.

Savo kandidatus arba paramą kandidatams jau išreiškė didžioji dalis politinių partijų. Lietuvos socialdemokratų partija kandidatu į Prezidentus kelia europarlamentarą Zigmantą Balčytį.

Liberalai ir konservatoriai rems rinkimuose šalies vadovę Dalią Grybauskaitę.

Darbo partija kandidatu šiuose rinkimuose kelia Artūrą Paulauską, Valstiečių ir žaliųjų kandidatas į prezidentus – Ignalinos meras Bronis Ropė, o Lietuvos žaliųjų partija – Liną Balsį.

Liberalcentristai ir politinis judėjimas „Taip“ rems nepriklausomu kandidatu save keliantį Artūrą Zuoką.

Kovoje dėl valstybės vadovo posto, kaip nepriklausomas kandidatas, pasirengęs dalyvauti ir bedarbis Alfredas Aliukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.