Lietuvoje

2014.01.27 11:27

Darbo partijos byloje – vėl pertrauka

BNS2014.01.27 11:27

Lietuvos apeliacinis teismas pirmadienį iki vasario pabaigos atidėjo skundų nagrinėjimą Darbo partijos byloje.

Lietuvos apeliacinis teismas pirmadienį iki vasario pabaigos atidėjo skundų nagrinėjimą Darbo partijos byloje.

Liudytojus ketinęs išklausyti teismas to negalėjo padaryti, nes susirgo Darbo partijai atstovaujanti advokatė Violeta Bazienė.

Dėl jos ligos teismas buvo pertrauką šioje byloje padaręs ir pernai spalį.

Bylą nagrinėjanti trijų teisėjų kolegija pirmadienį nusprendė, kad Darbo partijai bus paskirtas antras gynėjas.

Partijos įkūrėją Viktorą Uspaskichą liepą Vilniaus apygardos teismas yra pripažinęs kaltu dėl sukčiavimo ir apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo bei skyręs jam ketverių metų laisvės atėmimo bausmę.

Pagal nuosprendį, parlamentarė Vitalija Vonžutaitė, teismo įvardyta V.Uspaskicho dešiniąja ranka, už grotų turėtų praleisti trejus metus.

Buvusiai partijos finansininkei Marinai Liutkevičienei Vilniaus apygardos teismas skyrė vienus metus nelaisvės, o parlamentarui Vytautui Gapšiui – 35 tūkst. litų baudą.

Vilniaus apygardos teismas nutraukė bylą partijos atžvilgiu, paskelbęs, kad ji kaip juridinis asmuo buvo įregistruota 2003 metų lapkritį ir 2013 gegužę savo veiklą baigė.

Prokurorai, Darbo partijos atstovai, nuteistieji ir jų advokatai apskundė Vilniaus apygardos teismo nuosprendį Apeliaciniam teismui.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt