Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Liberalcentristai rinkimuose į Prezidentus rems A. Zuoką

ELTA 2015.09.08 13:45

Neparlamentinė partija – Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) šeštadienį per Tarybos posėdį nusprendė Prezidento rinkimuose remti Artūro Zuoko kandidatūrą.

Neparlamentinė partija – Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) šeštadienį per Tarybos posėdį nusprendė Prezidento rinkimuose remti Artūro Zuoko kandidatūrą.

„Įvertinant tai, kad Lietuvai reikalingas mažesnis konfliktų skaičius ir konstruktyvus darbas, kad žmonėms gyvenimas gerėtų, ir tai, kad santykiai su kaimynais tikrai ne gerėja, taip pat, kad su A. Zuoku du kartus teko dalyvauti Valdo Adamkaus rinkiminėje kampanijoje, Taryba priėmė sprendimą suteikti paramą A. Zuoko kandidatūrai“, – naujienų agentūrai ELTA sakė LiCS pirmininkas Artūras Melianas.

Politinio judėjimo „Taip“ lyderis A. Zuokas Prezidento rinkimuose save kels kaip nepriklausomą kandidatą.

Savo kandidatus arba paramą kandidatams jau išreiškė didžioji dalis politinių partijų. Lietuvos socialdemokratų partija kandidatu į Prezidentus kelia europarlamentarą Zigmantą Balčytį.

Liberalai ir konservatoriai rems rinkimuose šalies vadovę Dalią Grybauskaitę.

Darbo partija kandidatu šiuose rinkimuose kelia Artūrą Paulauską, o Valstiečių ir žaliųjų kandidatas į Prezidentus – Ignalinos meras Bronis Ropė.

Kovoje dėl valstybės vadovo posto, kaip nepriklausomas kandidatas, pasirengęs dalyvauti ir bedarbis Alfredas Aliukevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi