Naujienų srautas

Lietuvoje2014.01.24 11:53

R. Bagdzevičius: „Savo azartą loterijoms bandau valdyti“

2014.01.24 11:53

LRT serialo ,,Naisių vasara“ žiūrovai jau spėjo įsisukti ne tik į siužeto vingius, kuriuose apsimetėliai grafai ieško lobio, bet ir į televizijos žaidimą, kuriame taip pat galima laimėti lobį – net 5000 litų. 

LRT serialo ,,Naisių vasara“ žiūrovai jau spėjo įsisukti ne tik į siužeto vingius, kuriuose apsimetėliai grafai ieško lobio, bet ir į televizijos žaidimą, kuriame taip pat galima laimėti lobį – net 5000 litų.

„Naisių vasaros“ žiūrovai šiomis savaitėmis stengiasi įminti raktažodį, o vėliau susikaus tikrose lobio paieškose Naisiuose. Serialo aktoriai šiame žaidime dalyvauti negali, tačiau paklausti, ką patys mano apie netikėtus laimėjimus loterijose ir žaidimuose, neslepia svajonių pagauti laimės paukštę.

Vienas populiariausių „Naisių vasaros“ aktorių Aurimas Žvinys azartišku savęs nepavadintų – loterijos bilietus perka labai retai, ne ką dažniau susigundo ir kitais greitais laimėjimais. „Tačiau neslėpsiu – norėčiau, jog nusišypsotų sėkmė. Būčiau patenkintas turbūt bet kokiu prizu, nors pirma šmėstelėjusi svajonė – įdomi kelionė“, – sako aktorius.

Jis prisipažįsta keletą kartų mėginęs sėkmę kazino, pastarąjį kartą – su žmona aktore Inga Norkute. „Kruize žaidėme ruletę. Išėjome nieko nepešę, tačiau dar kartą supratę, jog kam nesiseka kortose, tam sekasi meilėje“, –  juokiasi A. Žvinys. 

„Loterijomis tikiu mažai, manau, kad tai apgavystė. Tačiau pats kartas nuo karto nusiperku kokį bilietą. Esu laimėjęs šiek tiek pinigų, tačiau to, ko norėčiau, vis dar laukiu“, – atvirai pasakoja aktorius Rimantas Bagdzevičius, „Naisių vasaroje“ vaidinantis verslininką Gediminą. Paklaustas apie kokį prizą svajoja, žinomas vyras šmaikštauja: „Na, norėčiau laimėti kokį laivą. Plaukiočiau sau po Vilnių. O jei rimtai, savo azartą loterijoms bandau valdyti. Žmonėms, kurie tiki savo sėkme, palinkėčiau ir toliau tikėti, tačiau raginčiau nepamiršti ir dirbti.“

Kita serialo „ Naisių vasara“ žvaigždė – aktorė Vaida Kavaliauskaitė – prisipažįsta baltai pavydinti žmonėms, kurie turi „laimingą ranką“ ir sugeba laimėti. „Pati esu bandžiusi keletą kartų, tačiau nieko nelaimėjusi  nusivyliau. Supratau, kad norint laimėti loterijoje reikia  laiko ir užsispyrimo, o man abiejų šių dalykų trūksta. Neturiu troškimo laimėti aukso puodą. Manau, man jis susuktų galvą. Jei galėčiau rinktis, ką laimėti, būtų puiku gauti tiek, kiek užtektų pragyvenimui. Na, o žiūrovams siūlau nesnausti ir vienu šūviu nušauti du zuikius: ne tik žiūrėti serialą, bet ir pasiimti prizą“, –  ragina kuklioji „Naisių vasaros“ Jurga.

Lobio paieškas organizuojanti prodiuserių kompanija „Videometra“ primena, jog nuo pirmadienio iki ketvirtadienio LRT rodomo serialo „Naisių vasara“ metu, žiūrovai turi rinkti atsitiktine tvarka pasirodančius skiemenis. Iš jų galiausiai sudėlios žaidimo raktažodį. Teisingą atsakymą, o kartu ir savo vardą, pavardę, amžių ir telefono numerį, žiūrovai turi registruoti iki vasario 6 dienos specialiu žaidimo el.paštu lobis@naisiuvasara.lt. Į superfinalą pateks dešimt burtų keliu išrinktų žaidėjų. Jie susikaus tikrose lobio paieškose Naisiuose.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi