Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Prezidentė išsikvietė Ukrainos ambasadorių

BNS2015.09.08 13:45

Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė penktadienį į Prezidentūrą iškvietė Ukrainos ambasadorių Lietuvoje Valerijų Žovtenko.

Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė penktadienį į Prezidentūrą iškvietė Ukrainos ambasadorių Lietuvoje Valerijų Žovtenko.

D. Grybauskaitės darbotvarkėje nurodoma, kad V. Žovtenko pokalbio į Prezidentūrą kviečiamas popietę.

Ambasadorius ketvirtadienį buvo iškviestas į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją. Jo buvo paprašyta perduoti Ukrainos vadovybei Lietuvos institucijų poziciją dėl pastarųjų dienų įvykių Kijeve, per kuriuos žuvo ir buvo sužeisti žmonės, informavo ministerija.

Ukrainos prezidentui Viktorui Janukovyčiui pernai lapkritį atsisakius pasirašyti Ukrainos ir ES asociacijos sutartį, į gatves išėjo tūkstančiai ukrainiečių. Pastarosiomis dienomis jų protestas Kijeve peraugo į susirėmimus su vietos milicija.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Karantinas mieste. Karantinas Lietuvoje

Lietuvoje

2020.07.07 12:56

COVID-19 užsikrėtė iš Švedijos grįžęs Elektrėnų gyventojas ir du vilniečiai: lankėsi poliklinikoje ir bare, važiavo traukiniu virusas patvirtintas „Maximos“ sandėlio apsaugos darbuotojui, atnaujinta 18.37

5
Istorijos egzaminas

Lietuvoje

2020.07.07 12:46

Užduotis apie Landsbergį ir Brazauską įveikę abiturientai: per istorijos egzaminą reikėjo tiesiog pagalvoti istorikas: nuotolinis mokymas atskleidė brandos stygių; atnaujinta 13.18

14