Lietuvoje

2014.01.23 23:22

Sulaikyta nusikalstama grupuotė

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2014.01.23 23:22

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė didelę kvaišalų platintojų grupuotę. Šiuo metu įtarimai dėl neteisėtos narkotikų prekybos pareikšti jau 16 asmenų.

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė didelę kvaišalų platintojų grupuotę. Šiuo metu įtarimai dėl neteisėtos narkotikų prekybos pareikšti jau 16 asmenų.

Įtariama, kad sulaikyti nusikalstamos grupuotės nariai kontroliavo heroino ir kitų narkotinių medžiagų neteisėtą apyvartą, didesniais kiekiais perduodavo jas su grupuote susijusiems kvaišalų perpardavinėtojams, šie mažesniais kiekiais parduodavo tiesioginiams platintojams ir vartotojams. Įtarimai dėl neteisėtos narkotikų prekybos pareikšti 16 asmenų. 10 grupuotės narių ir su ja susijusių asmenų suimta. Pasak pareigūnų, įtariamųjų gali daugėti.

Teigiama, kad tai viena iš sėkmingiausių pastarųjų metų Klaipėdos teisėsaugininkų operacijų, nukreiptų prieš heroino platinimą kontroliuojančias nusikalstamas grupuotes apskrityje, nes pavyko sulaikyti ne tik platintojus bei vartotojus, bet ir neteisėto verslo organizatorius.

Iš neteisėtos apyvartos paimti dideli heroino, kokaino bei kanapių ir jų dalių kiekiai, nutraukta septynių vadinamųjų narkotinių medžiagų platinimo „taškų“ veikla.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 15 metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.