Naujienų srautas

Lietuvoje2014.01.22 10:51

A. Butkevičius: jokie pokalbiai dėl naujos koalicijos nevyksta

BNS 2014.01.22 10:51

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius trečiadienį koalicijos partnerius patikino, kad jokie pokalbiai su opozicinėmis partijomis dėl naujos koalicijos formavimo nevyksta.

Premjeras socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius trečiadienį koalicijos partnerius patikino, kad jokie pokalbiai su opozicinėmis partijomis dėl naujos koalicijos formavimo nevyksta.

„Buvo grįžta prie buvusios pasklidusios tam tikros informacijos, lyg tai socialdemokratai tariasi su konservatoriais ir liberalais lyg tai dėl naujos koalicijos formavimo, galiu užtikrinti, užtvirtinti, kad jokių pokalbių nevyksta. Šita koalicija dirbs kaip ir dirbo sėkmingai toliau, yra bendras sutarimas ir bendras požiūris sprendžiant problemas šalyje ir įgyvendinant strateginius tikslus“, – trečiadienį po valdančiosios koalicijos politinės tarybos posėdžio Seime žurnalistams sakė premjeras.

Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys po posėdžio žurnalistams tvirtino, jog interpretacijos dėl socialdemokratų ir opozicijos pokalbių buvo aptartos paties premjero iniciatyva.

„Premjeras dar kartą patvirtino, kad socialdemokratai jokių derybų su niekuo neveda, ir šita koalicija yra vienintelė. Premjero noras buvo išsakyti, tą užtikrinti, kadangi prasidėjo įvairios interpretacijos, kurios niekuo nepagrįstos“, – sakė V. Gapšys.

Koalicijos partneriams išsakius abejonių dėl siekio įsivesti eurą 2015 metų sausį, socialdemokratų vadovybė praeitą savaitę susitiko su konservatorių atstovais.

Socialdemokratų vadovas A.Butkevičius po susitikimo teigė, kad iš anksto neskelbtame susitikime buvo aptartas fiskalinės drausmės laikymasis ir euro įvedimas, bet apie vaivorykštės koaliciją nebuvo kalbama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16