Lietuvoje

2014.01.18 09:48

Eismo sąlygas sunkina sniegas, perspėja kelininkai

BNS2014.01.18 09:48

Eismo sąlygas šeštadienio rytą sunkina pustymas ir snygis, perspėja kelininkai.

Eismo sąlygas šeštadienio rytą sunkina pustymas ir snygis, perspėja kelininkai.

Sudėtingiausios eismo sąlygos Tauragės apskrityje, čia keliai vietomis pripustyti iki 5 cm storio sniego sluoksniu ir vis dar pusto pažeme, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Taip pat sudėtingos eismo sąlygos pietų, vidurio Lietuvoje ir Vilniaus apskrityje bei Šilutės rajone dėl silpno snygio ir pustymo, čia kelių dangos padengtos plonu sniego sluoksniu. Šiose vietovėse barstomi ir valomi slidūs magistralinių, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoninių kelių ruoža

Šiaurės Lietuvoje bei Telšių ir Utenos apskrityse pagrindinių kelių dangos sausos. Mažesnio intensyvumo rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu, daug kur slidūs.

Oro temperatūra nuo 8 iki 13 laipsnių šalčio. Dieną eismo sąlygas taip pat sunkins pustymas ir snygis, perspėja kelininkai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32