Lietuvoje

2014.01.16 16:42

„Eurovizijos“ nacionalinė atranka – žiūrimiausia šeštadienio visos šeimos laida

2014.01.16 16:42

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos gerbėjų gretos ir toliau auga. Pastarojo savaitgalio reitingai parodė, kad LRT transliuojamą muzikinį konkursą jau galima pavadinti pačia žiūrimiausia šeštadienio vakaro laida. 

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos gerbėjų gretos ir toliau auga. Pastarojo savaitgalio reitingai parodė, kad LRT transliuojamą muzikinį konkursą jau galima pavadinti pačia žiūrimiausia šeštadienio vakaro laida. LRT bei prodiuserių kompanijų „Videometra“ ir „TymDrym“ rengiama „Eurovizijos“ nacionalinė atranka praėjusio šeštadienio vakarą sulaukė itin didelio žiūrovų susidomėjimo. Šalies televizijų reitingų lentelėje ši laida tapo absoliučia vakaro lydere bendroje amžiaus grupėje.

Žiūrėdami LRT, vakarą su šeima leido 6,1 proc. žiūrovų. Artimiausių konkurentų analogišku laiku (nuo 21 iki 23 val.) pasiūlytus filmus – „Parduotuvių maniakės išpažintis“ ir „Vyrai juodais drabužiais 2“ žiūrėti rinkosi šiek tiek mažesnė auditorija – 5,2 ir 5,6 proc.

Nacionalines „Eurovizijos“ atrankas kiekvieną savaitę stebi ir savo favoritus palaiko vis daugiau žiūrovų. Nuo pirmosios laidos muzikinio konkurso žiūrimumas tendencingai augo ir per keturias savaites pakilo 2,2 proc.

Praėjusį šeštadienį pasibaigė antrasis nacionalinio konkurso atrankų etapas ir prasidėjo specialiai „Eurovizijai“ parašytų dainų perklausos. Šame etape kovą tęsia Vaidas Baumila, Vilija Matačiūnaitė, Justinas Lapatinskas, Mia, Martynas Kavaliauskas, Ieva Zasimauskaitė, Monika Linkytė ir merginų duetas „Vig Roses“.

LRT žiūrovai ir toliau balsuoja už dalyvius, o interneto svetainėje LRT.lt renka labiausiai patikusius „eurovizinius“ kūrinius. Juos išgirsti ir įvertinti galima čia: http://www.lrt.lt/projektai/eurovizijos_dainos

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.