Naujienų srautas

Lietuvoje2014.01.16 16:38

„Taip.Ne“ premjeroje – G. Clooney antrininkas, naujos A. Valinsko asistentės ir gyvas tarantulas

2014.01.16 16:38

Ar žinojote, kad Holivudo aktorius George‘as Clooney‘is turi lietuvį brolį dvynį, kuris, beje, yra gerokai už jį vyresnis? Ar per keletą minučių prisimintumėte, kokia sporto šaka „sirgo“ garsus kino personažas Forestas Gampas?  

Ar žinojote, kad Holivudo aktorius George‘as Clooney‘is turi lietuvį brolį dvynį, kuris, beje, yra gerokai už jį vyresnis? Ar per keletą minučių prisimintumėte, kokia sporto šaka „sirgo“ garsus kino personažas Forestas Gampas? Ar patikėtumėte, kad Arūnas Valinskas žaidėjams po baltu gaubtu gali padėti didžiulį gyvą tarantulą? Šios ir dar daugiau staigmenų LRT televizijos žiūrovų laukia jau šįvakar, legendinio žaidimo „Taip.Ne“ premjeroje.

Prie žaidėjų stalo sės net aštuoni žaidėjai – profesionalai, kuriuos „Taip.Ne“ gerbėjai pažįsta jau daugelį metų. Tačiau ir jiems kino tema A. Valinsko paruošti klausimai taps tikru galvosūkiu. Teks pasitelkti visą išmintį ir, žinoma, žaibišką reakciją, nes taškai net kelis kartus pergalę rankose laikiusiems žaidėjams tiesiog išslys iš po nosies.

„Jaučiausi kaip Aleksandro Diuma herojus knygoje „Po dvidešimties metų“, kai žaidime vėl susitiko azartiški ir profesionalūs žinių muškietininkai“, − sako laidos vedėjas.

Šalia A. Valinsko ketvirtadienio vakarą debiutuos net dvi žavingos asistentės. „Mis Lietuva 2012“ I-oji vicemis Greta Mikalauskytė ir modeliu ne kartą dirbusi Ieva Šuopytė. Jos pirmosios iš atrinkto galimų laidos padėjėjų tryliktuko išbandė jėgas prieš televizijos kameras. Galimybę pasirodyti žiūrovams turės ir kitos merginos, o vėliau „Taip.Ne“ kūrybinė grupė, padedama laidos gerbėjų, išrinks nugalėtojas, kurios visą sezoną puoš žaidimą ir TV ekranus.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi