captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Seimui siųstų grasinamų laiškų

Prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Seimo kanceliarijai siųstų grasinamų elektroninių laiškų. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Seimo kanceliarijai siųstų grasinamų elektroninių laiškų.

Generalinė prokuratūra praneša pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl Seimo kanceliarijai siųstų grasinamojo pobūdžio elektroninių laiškų su nuotraukomis, kuriose yra kurstymo prieš kitą tautą požymių. Seimo kanceliarijoje minėti laiškai buvo gauti liepos 29 d. ir rugpjūčio 3 d.

Ikiteisminį tyrimą organizuoti pavesta Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorams.

ELTA primena, kad Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyriaus elektroniniu paštu iš elektroninio pašto ukrainee@mail.ua gauti grasinamojo pobūdžio laiškai su nuotraukomis.

„Ateis laikas ir mes imsimės jūsų už slavų tautų – rusų, ukrainiečių ir baltarusių – įžeidimą“, – rašoma viename iš Baltijos šalių piliečiams grasinančių laiškų, iliustruotų egzekucijų nuotraukomis. Laišku atsiųstose nuotraukose, kaip spėjama, pridėta Antrojo pasaulinio karo egzekucijų nuotraukos, su prierašais – „pribalty“ (pabaltijiečiai).

Grasinamojo pobūdžio elektroninių laiškų taip pat sulaukė Prezidentūra ir Estijos parlamentas. Prezidentūra irgi yra kreipusis į teisėsaugą.

Įstatymas už kurstymą prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę numato baudą arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienų metų. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...