Lietuvoje

2014.01.07 16:56

STT sulaikė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorių ir darbuotoją

BNS 2014.01.07 16:56

Antradienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai sulaikė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorių Ramūną Zutkį ir Ūkio skyriaus inžinierių.

Antradienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai sulaikė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorių Ramūną Zutkį ir Ūkio skyriaus inžinierių.

Jie sulaikyti atliekant ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, turto pasisavinimo ir dokumentų suklastojimo.

Įtariama, kad Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius, siekdamas sau turtinės naudos, naudodamasis tarnybine padėtimi ir pavaldžių darbuotojų pagalba, savo ar artimųjų vardu įsigytas ir registruotas transporto priemones remontuodavo automobilių remontu užsiimančioje įmonėje už tardymo izoliatoriaus lėšas. Finansiniuose dokumentuose melagingai esą būdavo nurodoma, kad yra atliekami įstaigos tarnybinių transporto priemonių remonto darbai.

Be to, direktorius įtariamas bandydamas pasisavinti pinigus tiesiogiai – STT Šiaulių valdybos pareigūnai tardymo izoliatoriaus Ūkio skyriaus inžinierių sulaikė, kai šis direktoriaus nurodymu kėsinosi iš transporto priemones remontuojančios įmonės susigrąžinti dalį grynųjų pinigų, kurie suklastotų finansinių dokumentų pagrindu jau buvo pervesti minėtai įmonei už neva atliktus transporto priemonių remonto darbus, pranešė STT.

Šiaulių tardymo izoliatoriui padaryta žala tikslinama.

Įtariamieji sulaikyti 48 valandoms.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.