Naujienų srautas

Lietuvoje2014.01.07 08:13

Druskininkams – aukštojo mokslo galimybės Lietuvos sporto universitete

BNS 2014.01.07 08:13

Praėjusių metų rugsėjo pradžioje Lietuvos sporto universitetas (LSU) pradėjo vykdyti studijas Druskininkuose.

Praėjusių metų rugsėjo pradžioje Lietuvos sporto universitetas (LSU) pradėjo vykdyti studijas Druskininkuose.

Sparčiausiai besivystančiame šalies kurorte LSU pasiūlė išlyginamąsias studijas aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą turintiems absolventams, norintiems tęsti studijas antrosios pakopos turizmo ir sporto vadybos studijų programoje.

Nuo 2014 m. vasario 1 d. bus pradėtos antrosios pakopos (magistro) Turizmo ir sporto vadybos studijos. Jas baigę studentai įgys verslo ir vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį.

„Druskininkai turi puikiai išvystytą sveikatinimo paslaugų infrastruktūrą, todėl pirmam plėtros žingsniui juos ir pasirinkome. Universitetas Druskininkuose vykdė išlyginamąsias studijas. Nuo vasario pradžios prasidėsime rengti turizmo ir sporto vadybos magistrus. Neabejoju, kad šis žingsnis svarbus ir Druskininkams. Miestui nuolat reikia gerai parengtų, turinčių aukštą kvalifikaciją vadybos specialistų. Jie padėtų dar geriau pristatyti paslaugas ir išnaudoti turimą infrastruktūrą“,– teigė LSU kancleris Mindaugas Balčiūnas.

Pasak kanclerio, baigus studijos taip pat atsiveria didesnes galimybės susirasti darbą ar daugiau pasiekti profesinėje veikloje.

Planuojama, kad magistro studijos truks pusantrų metų, o paskaitos vyks ciklais, atsižvelgiant į dirbančių studentų poreikį (penktadieniais ir šeštadieniais). Jos bus vykdomos Druskininkų švietimo centre (M. K. Čiurlionio g. 80).

Priėmimas prasidės sausio 27 ir baigsis 29 dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi