Naujienų srautas

Lietuvoje2012.08.08 20:49

Kaune didelės policijos pajėgos ieško iš darželio nežinomo vyro pagrobtos mergaitės

DELFI.lt 2012.08.08 20:49

Trečiadienio pavakarę Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad apie 16 val. iš vaikų darželio, esančio Kaune, Pikulo g. 31, nepažįstamas vyras, prisistatęs seneliu, išsivedė penkiametę mergaitę.

Trečiadienio pavakarę Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad apie 16 val. iš vaikų darželio, esančio Kaune, Pikulo g. 31, nepažįstamas vyras, prisistatęs seneliu, išsivedė penkiametę mergaitę.

Pranešimą apie tai pareigūnai gavo apie 16.30 val. Atėjusi vaiko iš darželio parsivesti mama nustėro, kai sužinojo, kad mergaitę jau pasiėmė senelis. Moteris sakė, kad jokio senelio duktė neturi.

Mergaitės požymiai: plaukai tamsiai rudi, akys rudos, ant kairės rankos prie alkūnės – šviesus, apie 3 cm apgamas.

Vaikas dėvėjo suknelės tipo baltą palaidinę su margomis gėlytėmis, mūvėjo šviesias kelnes, avėjo basutes.

Mergaitė išėjo su vyru, kurio požymiai: apie 50 metų amžiaus, apie 170 cm ūgio, kresno kūno sudėjimo, trumpai kirptų tamsių, bet pražilusių plaukų. Jis buvo apsirengęs tamsiu džinsiniu švarku, užsegtu iki kaklo, tamsiomis džinsinėmis kelnėmis. Vyras išsinešė ir raudoną medžiaginį prekybinį krepšį, kuriame buvo žalios spalvos medžiaginis krepšys ir mergaitės drabužiai.

Tikėtina, kad mergaitė pažinojo ją išsivedusį vyrą, nes jo nesivaržė.

Pranešama, kad trečiadienį darželyje „Židinėlis“ buvo vaikų lankymo diena, todėl auklėtojų nenustebino atėjęs vyras. Grupėje buvo dvi mergaitės tuo pačiu vardu. Kai auklėtojos vyresniosios paklausė, ar čia jos senelis, ji atsakė, kad ne. Jaunesnioji linktelėjo galva, todėl auklėtojos pamanė, kad tai jos senelis.

„Už penkiolikos minučių atvažiavo mama ir pasakė, kad jokio senelio ji neturi ir kad joks senelis negalėjo jos pasiimti. Pranešėm policijai ir pradėjom paieškas, kur dingo vaikas: pas gimines, artimuosius ar kur jis išvis gali būti. Sunku pasakyti, kas vyksta, atvažiavo kriminalistai, bando aiškintis, kas šiuo metu vyksta“, – „Lietuvos ryto televizijai“ sakė laikina darželio direktorė Rita Urbonavičiūtė.

Šiuo metu mergaitės ir įtariamojo ieško gausios policijos pareigūnų pajėgos. Per kelias valandas, praėjusias nuo pagrobimo, pareigūnai neturi jokių žinių, kad tai būtų tiesiog nesusipratimas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai prašo žmonių, pastebėjusių mergaitę ir vyresnio amžiaus vyrą (ypatingas dėmesys skiriamas Kauno Vilijampolės ir Šilainių mikrorajonams) ar galinčių suteikti vertingos informacijos apie įvykį nedelsiant pranešti pareigūnams tel. 112 arba (8 37) 30 34 50.

www.DELFI.lt  
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi