captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos žvaigždės ragina atsigręžti į neįgalius vaikus

Fondo „Algojimas“ rengiamos tradicinės akcijos „Ištiesk gerumui ranką“ metu Lietuvos įžymybės kvies padėti negalios paliestiems vaikams.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Fondo „Algojimas“ rengiamos tradicinės akcijos „Ištiesk gerumui ranką“ metu Lietuvos įžymybės kvies padėti negalios paliestiems vaikams.

„Penki litai mūsų gyvenimo tikrai nepakeis nei į blogąją, nei į gerąją pusę, o štai negalios paliestiems vaikams jie gali būti lemtingi. Todėl mes negalime likti abejingi, žinodami, kad kažkam greta reikalingas brangiai kainuojantis gydymas, reabilitacija, kažkas negali girdėti, nes neužtenka pinigų klausos aparatui. O ką jau kalbėti apie kelis neįgaliukus auginančią mamą, kuri geraširdžių žmonių prašo pagalbos, kad galėtų gardesniu maistu pavalgydinti savo atžalas“, – sako estrados princas Rytis Cicinas, auginantis puspenktų metukų sūnų Adą.

Dainininkas – viena iš gausaus būrio mūsų šalies žvaigždžių, kurių širdis prieš penkerius metus suvirpino pirmoji labdaros-paramos akcija „Ištiesk gerumui ranką“, skirta padėti negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms, rašoma pranešime spaudai. Gerumo projekto šaukliais buvo tapę ir dainininkas Andrius Mamontovas, ir legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis. Fondo „Algojimas“ rengiamos tradicinės akcijos metu ne tik renkamos lėšos negalios paliestiems vaikams paremti, bet ir pildomos kalėdinės mažųjų svajonės.

„Ištiesk gerumui ranką“ svajonių pildymas tapo gražia mūsų šeimos tradicija, kuria kasmet užkrečiame vis daugiau draugų“, – atvirauja vienas garsiausių Lietuvos futbolininkų Deividas Česnauskis su žmona Vaida Grikšaite.

„Mis Lietuva 2002“ karūnos savininkei antrina ir dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kasmet prieš gražiausias metų šventes ne tik pati suskumbanti įgyvendinti neįgalių vaikų svajones, bet ir ieškanti geradarių, kurie prisijungtų prie kilnaus tikslo.

„Prisipažinsiu, kartais verkiu. Taip suspaudžia širdį, skaitant vaikučių anketas fondo puslapyje algojimas.lt. O ar gali būti kitaip, kai vaikai prašo šiltų batų ar striukės, spalvinimo kreidelių ar knygos dovanų. Manau, kad kiekvienas paskaitęs jų anketas tą pačią minutę suskumba bent vieno mažylio gyvenimą paversti šiek tiek gražesniu“, – sako akcijos „Ištiesk gerumui ranką“ savanore dirbanti Ingrida.

Akcijos globėja prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat išlaikė ilgametę tradiciją. Ji ne tik viešai ragina žmones nelikti abejingiems neįgalių vaikų problemoms, bet ir pati asmeniškai išpildė net dviejų negalios paliestų vaikų svajones.

Jau šį sekmadienį, 18.30 val. LRT televizija tiesiogiai LRT Didžiosios studijos transliuos dviejų valandų telemaratoną „Ištiesk gerumui ranką“, kurio metu žiūrovams pasakos jautrias istorijas, kaip ir kuo gyvena neįgalius vaikus auginančios šeimos, iš kur semiasi stiprybės atlaikyti gyvenimo siųstus išbandymus ir kaip negalia akimirksniu pakeičia likimus.

Koncerto metu ant scenos pasirodys Rytis Cicinas, Asta Pilypaitė, grupė „El Fuego“, Katažina su Vilniaus rajono choru, Stano, Liveta ir Petras Kazlauskai ir kitos Lietuvos scenos žvaigždės.

„Labai svarbu pabrėžti, kad visi tą vakarą ant scenos lipsiantys atlikėjai, kaip ir kasmet koncertuos be jokio honoraro. Tai jau tapo savotiška tradicija mūsų žvaigždėms atėjus gražiausioms metų šventėms savo gerumą dovanoti silpniausiai visuomenės daliai – negalią turintiems vaikams, o juk tokių mūsų šalyje gyvena net 30 000“, – sako telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ prodiuseris Edvardas Žičkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...