Lietuvoje

2015.02.14 17:15

Apdovanotos degantį automobilį gesinusios degalinės darbuotojos

Zinaida Paškevičienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.02.14 17:15

Už drąsą ir ryžtą apdovanotos vienos Panevėžio degalinės darbuotojos, kurios rizikuodamos gyvybe užgesino degalinėje užsidegusį automobilį.

Už drąsą ir ryžtą apdovanotos vienos Panevėžio degalinės darbuotojos, kurios rizikuodamos gyvybe užgesino degalinėje užsidegusį automobilį.

Danguolė Kundelienė ir Giedrė Pilkauskienė sako tą dieną, kai vairuotojui prisipylus dujų ir pajudėjus iš vietos užsiliepsnojo jo automobilis, nedvejodamos puolusios jo gesinti.

Gaisras degalinėje galėjo baigtis didele nelaime. Aplink gyvenamieji namai, o darbuotojų ryžtingumas išgelbėjo nuo galimo sprogimo. Darbuotojos sako apie savo gyvybę negalvojusios.

„Ne, aš negalvojau, niekada apie tai negalvoju. Skęstų ar kažkas degtų – gelbėsiu ir nepagalvosiu apie save“, – sako G. Pilkauskienė.

Pasak darbuotojų, šis įvykis parodė, kad reikia būti labai atsargiems pilant dujas į automobilį.

„Reikia pilti su pirštinėmis, reikia, kad nebūtų keleivių automobilio viduje. Jeigu bus keleiviai ir automobilis užsidegs, gali pasimesti ir gali būti skaudžių pasekmių“, – sako D. Kundelienė.

Pilietiškas panevėžiečių poelgis neliko nepastebėtas. Vietos žiniasklaida ir pilietinis judėjimas „Kartu“ jas apdovanojo už drąsą ir ryžtą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt