Lietuvoje

2013.12.20 12:25

Už nuopelnus vilniečiams išdalytos šv. Kristoforo statulėlės

BNS2013.12.20 12:25

Vilniaus rotušėje už nuopelnus miestui ketvirtadienio vakarą geriausiems vilniečiams, įstaigoms ir įmonėms išdalytos šv. Kristoforo statulėlės.

Vilniaus rotušėje už nuopelnus miestui ketvirtadienio vakarą geriausiems vilniečiams, įstaigoms ir įmonėms išdalytos šv. Kristoforo statulėlės.

„Už didelio Vilniaus viziją“ apdovanotas profesorius, habilituotas daktaras Jurgis Vanagas. Už tai, kad Vilniaus architektai nupučia į žmonijos metraštį storai nugulusias dulkes.

„Už mokslą, tikėjimą ir saugomą gyvybę“ apdovanotas profesorius, kunigas Andrius Narbekovas. Dievo paskirtu keliu jau ne vienerius metus žengia chirurgas, profesorius ir kunigas, jo kelias aiškus – gydyti kūną ir sielą, skiepyti tikėjimą.

„Už erdvę meno idėjoms“ apdovanotas Užupio meno inkubatoriaus direktorius Giedrius Bagdonas. Šiandien meno inkubatorius – tramplinas jauno menininko idėjai, kuri virsta kūnu ir tampa tuo, kuo Vilnius gali didžiuotis.

„Už vargonų gausmą virš Vilniaus“ apdovanotas Bernardas Vasiliauskas. Vargonininkas, kuris sugeba prakalbinti žmones didinga muzika ir toli už gimtojo krašto ribų.

„Už širdį, kurią mato jaunos akys“ apdovanota Violeta Ališauskienė. Kiekvieną auklėtinį lydi nuostabus mokytojų kolektyvas su Vilniaus katalikiškos gimnazijos „Versmė“ direktore V. Ališauskiene priešakyje, tikinčia, kad kitokiais galime tapti tik gerais darbais.

„Už meilę ir dosnumą“ Vilniaus kultūrai apdovanotas Rolandas Valiūnas ir advokatų kontora LAWIN. Sujungti griežtą įstatymo raidę su švelniu potėpiu, sausą iškalbingumą su gebėjimu išvysti grožį – visa tai savo darbuose sujungė advokatas Rolandas Valiūnas.

„Už saugesnį Vilnių“ apdovanotas Vilniaus apskrities vyriausiasis komisaras Kęstutis Lančinskas.

„Už nuopelnus Vilniaus kultūrai“ apdovanota Judita Bartoševičienė. Už muzikuojančios sostinės įgyvendintą idėją festivalyje „Vilnius Mama Jazz“.

„Už teniso akademiją“ apdovanota UAB „Teniso pasaulis“, „MG Baltic“ direktorius Darius Mockus. Akademija sukūrė savo pasaulį, suformavo savas tradicijas, žaidimo kultūrą, kur kasdien einama vis didesnės pergalės link.

„Už ateitį dabartyje“ apdovanotas Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius. Vilniaus licėjus – tai vieta, pro kurios slenkstį žengus, pasaulis paklūsta žinojimui, mokslui ir smalsumui.

Šv. Kristoforo statulėlė – garbingas Vilniaus miesto apdovanojimas, teikiamas kasmet už praeinančių metų nuopelnus miestui ir miestiečiams. Šis apdovanojimas teikiamas nuo 1998 metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.