Lietuvoje

2013.12.20 12:05

L. Graužinienė pritartų siūlymui įteisinti kalėdines atostogas

BNS 2013.12.20 12:05

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė pritartų siūlymui nuo Kūčių iki Naujųjų metų dirbantiesiems įteisinti kalėdines atostogas.

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė pritartų siūlymui nuo Kūčių iki Naujųjų metų dirbantiesiems įteisinti kalėdines atostogas.

Penktadienį interviu radijui „Laisvoji banga“ parlamento vadovė sakė, jog šiuo laikotarpiu darbo produktyvumas vis tiek menkas, tad būtų geriau leisti per šventes žmonėms pabūti su šeima.

„Visada kalbu, ir su kolegomis Seimo nariais, kad vis tiek nebūna tokio rimto darbo, reikėtų padaryti savaitę tarp šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, kad ir ne visos šventinės, bet ne darbo, kad šeimos galėtų susiplanuoti išvykas, keliones, ir vaikams tuo metu mokyklose atostogos, bet visą laiką Vyriausybės pasipriešindavo. Manyčiau, reikia iškelti diskusiją ir rasti konsensusą“, – sakė L. Graužinienė.

Lietuvoje nedirbama per Kūčias – gruodžio 24-ąją –, abi šv. Kalėdų dienas ir po to sausio 1-ąją. Ankstesnių kadencijų parlamentuose ne kartą buvo keliamos iniciatyvos savaitę tarp Kūčių ir Naujųjų metų skelbti šventiniu laikotarpiu, taip įteisinant kalėdines atostogas, tačiau šiems siūlymams pritarta nebuvo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.