Lietuvoje

2013.12.19 07:46

Laimingi metai: J. Olekas gavo milijoną, A. Butkevičius ir V. Mazuronis praturtino savo vaikus

Premjeras Algirdas Butkevičius ir aplinkos ministras Valentinas Mazuronis savo vaikams pažėrė dovanų nelaukdami Kalėdų.  

Premjeras Algirdas Butkevičius ir aplinkos ministras Valentinas Mazuronis savo vaikams pažėrė dovanų nelaukdami Kalėdų.

Abu politikai savo atžalas apibėrė didžiulės vertės dovanomis. O krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ruošiasi įkurtuvėms – jau kitąmet jis su žmona ketina įsikelti į naują namą.

A. Butkevičius dukrai padovanojo penkiaženklę sumą, V. Mazuronis – kiek kuklesnę. Tuo tarpu J. Olekas su žmona šiemet iš parduoto nekilnojamojo turto (NT) gavo apie milijoną litų pajamų. Tarp parduotų objektų – Olekų šeimos namas.

Olekai ruošiasi įkurtuvėms

Socdemas J. Olekas su žmona šiemet atliko du NT pardavimo sandorius. Gautus pinigus Olekai investuoja į naują būstą.

Birželį ministro žmona Aurelija Olekienė pardavė paveldėtą NT. „Yra miręs žmonos dėdė. Ir mes jo namą pardavėme. Tiksliau, žmona pardavė. Man atrodo, ten 100 tūkst. Lt buvo: nuosava valda ir namas Kupiškio mieste“, - DELFI teigė J. Olekas.

Kur kas stambesnį sandorį Olekai atliko spalį. Už šeimos namą ir žemės sklypą ministras su žmona nurodė gavęs tarp 800-900 tūkst. Lt. Politikas atskleidė besiruošiantis įkurtuvėms. Olekai kraustysis į naują, mažesnį namą.

„Pardavėme ir dabar keliamės į mažesnį namą. (...) Apie 800-900 tūkst. Lt. Dviese gyvename, užtenka ir mažesnio“, - sakė J. Olekas.

Iki švenčių Olekai įsikurti nespės. Naujame name ministras su žmona ketina apsigyventi po Naujųjų metų.

Premjeras dosnesnis už ministrą

Tuo tarpu A. Butkevičius su V. Mazuroniu investuoja į šeimą. Abiejų politikų atžalos iš savo tėvų dovanų gavo nelaukdami Kalėdų, o dovanos – toli gražu ne simbolinės.

Spalio ir lapkričio mėnesiais premjeras A. Butkevičius atliko keturis pinigų dovanojimo sandorius, dovanų gavėja – socialdemokratų lyderio dukra Indrė Vaitasė. Kaip DELFI teigė premjero atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskienė, bendra šių sandorių vertė – apie 100 tūkst. Lt.

„Kaip ir visi tėvai, premjeras, kiek gali, padeda savo dukrai. Jaunai premjero dukters šeimai buvo skirta finansinė dovana, kuria Indrės šeima ketino prisidėti įgyvendindama savo planus“, - sakė E. Butkutė-Lazdauskienė.

Tuo tarpu aplinkos ministras savo sūnui, architektui Rokui Mazuroniui padovanojo kiek kuklesnę sumą. V. Mazuronis DELFI teigė sūnui atidavęs didelę dalį šeimos santaupų – 80 tūkst. Lt.

„Sūnui padovanojau 80 tūkst. Lt. Tai yra mūsų šeimos pastarųjų metų didžioji dalis santaupų. Jis ruošiasi įsigyti patalpėlę verslui, pusrūsyje. Jam tos mūsų santaupos reikalingesnės – ir padovanojau“, - sakė vienas „Tvarkos ir teisingumo“ partijos lyderių.