Naujienų srautas

Lietuvoje2012.08.07 08:10

Per Lietuvą praūžė škvalas, yra nukentėjusių žmonių

Pirmadienį vakare per Lietuvą praūžė škvalas. Pranešama ir apie kelis nestipriai sužalotus žmones. Stipriausiai vėjas ir liūtis smogė vakariniuose rajonuose. Tačiau gelbėtojų pagalbos prireikė ir Vilniuje, Kaune, Varėnos, Trakų, Alytaus, Akmenės rajonuose.

Pirmadienį vakare per Lietuvą praūžė škvalas. Pranešama ir apie kelis nestipriai sužalotus žmones. Stipriausiai vėjas ir liūtis  smogė vakariniuose rajonuose. Tačiau gelbėtojų pagalbos prireikė ir Vilniuje, Kaune, Varėnos, Trakų, Alytaus, Akmenės rajonuose.

Čia virto medžiai, buvo plėšiami stogai, kai kurios gatvės buvo nepravažiuojamos. Ugniagesiai gelbėtojai daugiau nei septyniasdešimt kartų vyko šalinti stipraus vėjo padarinių.

Klaipėdoje dviem medžių prispaustiems žmonėms prireikė medikų pagalbos. Vienas žmogus nukentėjo, kai medis užvirto ant automobilio, kitas – medžiui prispaudus palapinę. Klaipėdos medikai sako sulaukę keturiolikos iškvietimų.

Tuo metu žaibo iškrova sukėlė šešis gaisrus. Nuo stipraus vėjo išverstų medžių ir nulaužtų šakų nukentėjo mažiausiai devyni automobiliai. Vienas iš jų – Šalčininkų rajone, visi kiti – Klaipėdoje.

Sinoptikai rytiniuose rajonuose škvalą prognozuoja ir antradienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi